SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trądzik od białka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2099
czesc!
Mam taki problem, że po np. jajkach, mleku, koncentracie czyli ogolnie po
białku wyskakują mi pryszcze.
Chce dalej chodzić na silke ale te migacze na twarzy i ramionach są niedozniesienia :(
Zastanawiam się, czy po białku sojowym albo BCAA czy glutaminie tez
będzie mnie wysypywało. Chcąc przyrostu mięśni muszę przecież dostarczać białka. Co mam zrobić?
Prosze o wasze opinie i porady!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Kiedys mialem podobny problem(po BCAA nie zauwazylem takich problemów),kontynuowalem diete wysokobiałkową, ale zrezygnowalem z koncentratów białkowych i dostarczalem bialko tylko z pozywienia(tunczyk,kurczak,soja i czerwone mięso). Teraz znowu po dlugiej przerwie zacząlem jesc bialko instant i nie mam juz tego problemu z tym że teraz jem Izolat Serwatki. A problem ktory opisujesz mialem po bialkach niższej klasy ze tak powiem(typu Egg Protein albo bialka "slabych" firm)

PS:Ten izolat to CZYSTY izolat białka serwatki, bez smakowy, sklad 100% bialko, Zadnych barwników,smaków,cukrów dodatków itp. Smak nie jest moze Luxusowy ale da sie pic

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2004-12-13 20:51:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
jak ktos ma sklonnosci to po odzywkach ma takze syfy. Ja tez. Dlatego lepiej cwiczyc na samej diecie bez odżywek.

Żyć krótko ale szczęśliwie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Po co to odświeżasz??

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Znowu Archeolog...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
taa dokładnie

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1231
Bahamut: moglbys przyblizyc jakies dane tego czystego bialka? firma cena itp
najlepeij na prv aby off topa nie robic

Wpisz maksymalnie 3 linijki do 120 znaków w każdej. Podpisy są dynamiczne - jeśli gdzieś wyjeżdżasz, tutaj możesz umieścić odpowiednią informację.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 410
Zrob sobie badania bo mozliwe ze masz uczulenie na laktoze czesto spotykane u niemowlat
1

Żyj tak, abyś nigdy nie został sam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1231
"Wysłana - 13 grudzień 2004 20:34" - odpusc ^^

Wpisz maksymalnie 3 linijki do 120 znaków w każdej. Podpisy są dynamiczne - jeśli gdzieś wyjeżdżasz, tutaj możesz umieścić odpowiednią informację.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1277
U siebie tez cos takiego zauwazylem tylko, ze ja nie przejmuje sie tradzikiem, ale dostaje bardzo czesto wysypki na calym ciele takich czerwonych "babelków", ktore bardzo mnie swedza i po jakies 10 min schodzi mi to i za godzine znowu potrafi tak nawrocic. Mam to juz od ok 3 miechow. Bylem u dermatolog i nie dostalem jawnej odpowiedzi, wiec pytam tutaj bo moze ktos juz cos takiego mial i chcialem sie spytac czym to moze byc spowodowane i jak to leczyc. Czy mozliwe, ze to po bialku albo suplementach ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1231
Vandam:
1 patrz na date
2 tak, z nadmiaru bialka, za bardzo meczysz nery przez co nie filtruja co trzeba i powstaja syfy a czasem i inen dolegliwosci
nie wiem czy czegos nie pomieszalem
lepiej niech ktos bardziej kompetentny zweryfikuje moja wypowiedz :P

Zmieniony przez - Chwilami w dniu 2006-06-03 20:05:43

Wpisz maksymalnie 3 linijki do 120 znaków w każdej. Podpisy są dynamiczne - jeśli gdzieś wyjeżdżasz, tutaj możesz umieścić odpowiednią informację.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kal

Następny temat

pieprzyki

Wiecej