SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

toto mix, expekt, sts zbieramy na dres- spam %)

temat działu:

Hazard

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106257

Ankieta

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 6072 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 70679
po cichu liczyłem że Villarreal może pokusić się o zwycięstwo, choć wiedziałem że Porto jest silne, no ale niestety, najprawdopodobniej jeśli już nie na pewno to w finale mamy dwie drużyny z Portugalii
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9053
wolfsburg skromnie 1-0 ;)

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9053
Bayern - schalke
Faworytem sa gospodarze, ale z Schalke bedzie im bardzo ciezko
Moj typ: X

Wigan - Everton
Everton (podobno) nie ma juz szans na europejskie puchary a w ostatnich spotkaniach spisuja sie bardzo dobrze. Wigan walczy o utrzymanie.
Moj typ: 2

Koln - Leverkusen
Bardzo ciekawe spotkanie. Kolonia znow jest w promieniu spadkowiczow a aptekarze walcza o mistrza.
Moj typ: 2

Dortmund - Norynberga
Wygrana Borussi daje im teoretycznie mistrzostwo. Nurnberg wciaz walczy o europejskie puchary.
Moj typ: 1

Polonia Warszawa - Slask wroclaw
Polska liga = remis :D
Moj typ: X

Nowy sezon.
Nowe cele.

napisał(a)
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 24364 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74756
Bayern wygra według mnie co do reszty spotkań to na dwoje babka wróżyła...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23151
Polonia raczej wygra ze Śląskiem. Czarne Koszule są coraz mocniejsze, a Śląsk przeżywa kryzys.
Myślę że Cracovia wygra w niedziele, wietrzę aferę grubymi nićmi szytą. Jeśli Craxa wygra, to już będę pewien że jakaś ustawka była.

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

napisał(a)
Początkujący
jaja. Real 2-3 Zaragossa
wisla 0-2 gornik
casena 1-2 inter. W 90minucie Pazzinie 2 bramy <hahaha>

everton remis
schalke przegrywa
leverkusen 0-2 z Kolonia
Borussia wygrala= mistrz Niemiec!

Nowy sezon.
Nowe cele.

napisał(a)
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 24364 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74756
Bayern wygrał tak jak pisałem brawa dla Dortmundu, zapracowali chłopaki na misia

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

napisał(a)
Początkujący
Ciekawe ilu zawodnikow zmieni barwy BVB na inne :D

Nowy sezon.
Nowe cele.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 6072 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 70679
Pippo sprawdź e maila..
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9
Ok więc tu zapytam jeszcze raz, czy Teplice mają jakiekolwiek szanse.

Teplice-Sparta- mój typ-1X kurs- 2.46

I co myślicie o meczu:
Lazio-Juve?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

na weekend ;)

Następny temat

Progresja na ako 2

Testosteron dla kobiet Testosteron dla kobiet Ronnie Coleman - odrobina refleksji Ronnie Coleman - odrobina refleksji Melatonina - jak zwiększyć jej naturalną produkcję? Melatonina - jak zwiększyć jej naturalną produkcję? Wpływ białka na ciśnienie krwi Wpływ białka na ciśnienie krwi Skandal na debiutach, Jacek Kramek w akcji... Skandal na debiutach, Jacek Kramek w akcji... Michałki czekoladowe low carb Michałki czekoladowe low carb Od bodybuildingu do bobsleinghu Od bodybuildingu do bobsleinghu Naturalne substancje w spalaczach tłuszczu Naturalne substancje w spalaczach tłuszczu