SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

toto mix, expekt, sts zbieramy na dres- spam %)

temat działu:

Hazard

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110660

Ankieta

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 6072 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 70679
po cichu liczyłem że Villarreal może pokusić się o zwycięstwo, choć wiedziałem że Porto jest silne, no ale niestety, najprawdopodobniej jeśli już nie na pewno to w finale mamy dwie drużyny z Portugalii
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9053
wolfsburg skromnie 1-0 ;)

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9053
Bayern - schalke
Faworytem sa gospodarze, ale z Schalke bedzie im bardzo ciezko
Moj typ: X

Wigan - Everton
Everton (podobno) nie ma juz szans na europejskie puchary a w ostatnich spotkaniach spisuja sie bardzo dobrze. Wigan walczy o utrzymanie.
Moj typ: 2

Koln - Leverkusen
Bardzo ciekawe spotkanie. Kolonia znow jest w promieniu spadkowiczow a aptekarze walcza o mistrza.
Moj typ: 2

Dortmund - Norynberga
Wygrana Borussi daje im teoretycznie mistrzostwo. Nurnberg wciaz walczy o europejskie puchary.
Moj typ: 1

Polonia Warszawa - Slask wroclaw
Polska liga = remis :D
Moj typ: X

Nowy sezon.
Nowe cele.

napisał(a)
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 24448 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75125
Bayern wygra według mnie co do reszty spotkań to na dwoje babka wróżyła...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23151
Polonia raczej wygra ze Śląskiem. Czarne Koszule są coraz mocniejsze, a Śląsk przeżywa kryzys.
Myślę że Cracovia wygra w niedziele, wietrzę aferę grubymi nićmi szytą. Jeśli Craxa wygra, to już będę pewien że jakaś ustawka była.

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

napisał(a)
Początkujący
jaja. Real 2-3 Zaragossa
wisla 0-2 gornik
casena 1-2 inter. W 90minucie Pazzinie 2 bramy <hahaha>

everton remis
schalke przegrywa
leverkusen 0-2 z Kolonia
Borussia wygrala= mistrz Niemiec!

Nowy sezon.
Nowe cele.

napisał(a)
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 24448 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75125
Bayern wygrał tak jak pisałem brawa dla Dortmundu, zapracowali chłopaki na misia

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

napisał(a)
Początkujący
Ciekawe ilu zawodnikow zmieni barwy BVB na inne :D

Nowy sezon.
Nowe cele.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 6072 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 70679
Pippo sprawdź e maila..
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9
Ok więc tu zapytam jeszcze raz, czy Teplice mają jakiekolwiek szanse.

Teplice-Sparta- mój typ-1X kurs- 2.46

I co myślicie o meczu:
Lazio-Juve?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

na weekend ;)

Następny temat

Progresja na ako 2

5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet 5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Phil Heath odpowiada na zdjęcia Big Ramiego Phil Heath odpowiada na zdjęcia Big Ramiego „Tiger Classic” czyli Diamond Cup w Rumunii „Tiger Classic” czyli Diamond Cup w Rumunii Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną Imbir skutecznie ochroni przed wieloma chorobami Imbir skutecznie ochroni przed wieloma chorobami Zdrowy stolec. Czyli co robić, aby prawidłowo się wypróżniać? Zdrowy stolec. Czyli co robić, aby prawidłowo się wypróżniać?