SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tluszcz bez masy?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
dzien dobry.
pytanko - czy jak np cwicze na masowce od miecha, wpadlo mi na diecie 4kg a to dobrze zbilansowana dieta - ekto- i zauwaYlem jedynie wiekszy brzuszek, to czy moze byx tak ze tylko mi brzuch zalalo a masa np nie poszla bo za duzo wegli jadlem?heehe
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
To nie zależy od tego jaki trening prowadzisz, a od tego jak ciężko trenujesz. Ja na fbw widzę przyrosty. Jeżeli wchodzisz na siłownie i ćwiczysz a nawet się nie pocisz jak co niektórzy mówią(przy bieganiu się ze mnie leje, a na siłowni zawsze suchy jestem) no to nawet jak byś ćwiczył nie wiadomo jaki split to przyrostów nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
4kg w miesiąc- to tluszczu nałapales

Zmieniony przez - kocio2009 w dniu 2013-07-20 07:19:06

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
J/W

Jeżeli po miesiącu widzisz, że rozmiar brzucha się powiększył to dopatrz się błędów w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
No wazac 66 i wzrosnac do 70, to na poczatku raczej chyba duzo, wlasciwie to z 3,4 kg :P
Ale pytanko jest takie, czy sie łapie tluszcz, nie robiac przy tym masy przez np zbyt duza ilosc wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jeżeli spożywasz dobre węglowodany to nie od nich nabrałeś tłuszczu, tylko od zbyt dużej nadwyżki kcal.

Mimo wszystko Twojego pytania za bardzo nie zrozumiałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6106
zalezy ile ci w pasie poszlo mierzyles sie pewnie przed i po:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
Bo źle to określił. Chodzi mu o to czy można przytyć 4kg samego tłuszczu nie łapiąc ani 1g mięśni, a nie masy. Masa to ogólnie tłuszcz i mięśnie. -.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
Wendeta - dokladnie tak. Więc ?
Wegle zdrowe wcinam, wiec - czy da się po przytycoi tych 4kg przytyc samym tluszczem przez zbyt duza nadwyzke kcal w diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6106
tak da ale ty serio chcesz samego fatu nabrac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
On chce mięśnia, ale boi się, że nabiera fatu. Ludzie trochę pomyślunku. A autora proszę o lepsze składanie zdań. Tak możliwe jest, że nabierasz samego tłuszczu, ale jedynie wtedy jak nie dajesz mięśniom odpowiedniego bodźca. Więc to zależy nie tylko od diety, ale też treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
Hehe, temat wygląda jak rozmowa kogoś, kto nie umie pisać z kimś, kto nie umie czytać ze zrozumieniem;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ocenie diety :)

Następny temat

Dieta na mase po redukcji

WHEY premium