SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

termogeniki a adaptogeny, nootropiki itp...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
w skrocie i ogolnie - czy sa mozliwe jakies negatywne efekty gdy zazywajac regularnie termogenik dolaczymy do niego rownoczesnie roznego rodzaju adaptogeny, nootropiki itp.

wiem, ze czasem te drugie sa wrecz polecane przy redukcji czy extremalnych treningach jako stabilizatory nastroju i nerwow oraz rozjasniacze umyslu, ale...interesuje mnie czy moga wystapic jakies interakcje majace szkodliwy wplyw na zdrowie lub w jakis sposob hamujace / destabilizujace / spowalniajace dzialanie zazywanego termogeniku, czy po prostu kazda grupa srodkow bedzie 'robic swoje' bez wzajemnego wplywania na swoje efekty


pytanie ogolne, chociaz konkretnie tyczy sie sytuacji takiej :

przyjmowanie scorcha i wejscie na nim np. z cerebro, nootropilem, phenibutem, ALC i lecytyna



SCORCH :

Lean Green™ Green Tea SE (90% Catechins, 60% EGCG) 250mg*
Total EGCG Per Serving 150mg*
P2 Oolong Tea SE (30% Polymerized Polyphenols, 10% EGCG) 250mg*
Total Polymerized Polyphenols Per Serving 75mg*
Total EGCG Per Serving 25mg*
Caffeine USP 200mg*
PEA (phenylethylamine) 150 mg*
Isobutyryl Thiamine Disulfide 150 mg*
RK™ Raspberry Ketones 125mg
Evodiamine 99% 50mg*
Ginger Root SE (5% gingerols & Shogaols) 50mg*
Synephrine 99% 20mg*
Bioperine® 5mg*


CEREBRO :

Ekstrakt Liści Bacopa Monniera 100mg
Ekstrakt Huperzia Serrata 1.5mg
Ekstrakt Korzenia Różańca Górskiego 100mg
Winpocetyna 10mg


NOOTROPIL :

piracetam


phenibut, acetylo l-karnityna oraz lecytyna - wiadomo



no i czy takie mixowanie nie bedzie jakos negatywnie wplywac na samego scorcha?
prosze o opinie oraz jakies relacje z autopsji:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
na scorcha wplywac negatywnie nie bedzie. liczyc sie nalezy jednak z tym, ze mieszanie roznych stymulantow i srodkow odziwalywujacych na ukl. nerwowyjest trudne do przewidzenia.

ja bralem swego czasu piracetam w dawce dzienniej 3600 - 4800mg - i TSe w ilosci 1- 3cps na dobe i funkcjonowalem swietnie. Do momentu w ktorym sie nie rozchorowalem i w ramach kuracji leczniczej- zaczalem przyjmowac preparat z pseudoefedryną (gripex). W jakis sposob mix wieczorny gripexu i priracetamu tak na mnie zadzialał ze mialem pol nocy z glowy. Psychodeliczna, depresyjna jazda nie byla zbyt przyjemna...

Wiec probuj i testuj jeslichcesz. Zaczynaj jednak od mniejszych dawek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl Kreatynowy!! help me!! :)

Następny temat

Odżywki...?

WHEY premium