SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

termo speed problem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 107
Witam,mam 18 lat...dzis kupilem TERMO SPEED EXTREME no i nie wiem jak zaczac to stosowac,czy tak jak napisano na opakowaniu czy inaczej?Waga mojego ciala to:110 kg.Prosze o pomoc zebym w jak najszybszy sposob mogl spasc z tej wagi.W wakacje zaczynam ciezka prace z kamieniami itp.. a po wakacjach ide na treningi muay thai i krav magi.Prosze o pomoc w odchudzaniu.Dziekuje z gory:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeżeli miałbym się ograniczyc tylko do zasugerowania jak brać to- 2 x 2- jak na opakowaniu/z biegiem czasu bedzie konieczne zwiekszanie dawek/.
jednakże super by było- jeżeli ta suplementacja ma mieć sens- ułozyc i przestrzegac odpowiedniej diety redukcyjnej.
świetnie byłoby jeszcze trenować siłowo bo ten sport wbrew często pozorom świetnie przyczynic sie może do spalania tegoż tłuszczu, którego chcesz się pozbyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 107
dzieki wielkie za pomoc.Mam jeszcze jedno pytanko,jezeli zrzucil bym tyle kilogramow ile bym chcial to moge od razu odrzucic te CAPSY i nic sie nie stanie z sylwetka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 107
hmm..zapomnial bym,czy moge to brac bez obawy przed jakims odwrotnym efektem ubocznym?jak tego nie bede bral to nie przytyje znowu no i czy moge to brac codziennie jak nie bede cwiczyc tylko malo sie odzywiac?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
musisz zrozumieć, że to nie są "zlote kapsółki" których wystarczy uzyc raz a twoje problemy znikną na całe życie- podstawą właściwego i trwałego odchudzania jest właściwe odżywianie, ruch i trening na siłowni.
te kapsółki to tylko dodatek, który ten cel ułatwia- przy spełnieniu powyższych warunków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 107
a czy nie bedzie po nich tzw. efektu JOJO?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ten efekt to 'problem" odżywiania- musisz je poprostu dostosowywac do potrzeb danego okresu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po cyklu na HP ???????.

Następny temat

Czy to taka przemiana ???

WHEY premium