SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

technika czy sila ocen sam

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez searme z działu Style tradycyjne.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 629
witam wszystkich. nawiaze do chyba najpopularniejszego tematu jaki moze dotyczyc sportow i sztuk walki......... skutecznosc! jest wielu ludzi ktorzy trenuja bo chca z siebie zrobic maszynki do zabijania. wieza oni ze treningi sw pomoga im skopac dupe kazdemu. ale co jesli staniesz na przeciw typa co ma w lapie tyle co ty udzie. otoz przejdzmy do rzeczy! od kilku lat stoje na bramce w londynie. uzywam swoich umiejetnosci w pracy i to prawie na codzien i powiem wam jedna rzecz. gdy zaczolem mialem 40 w lapce ale za to jedna bomba wywalalem ludzi z botow. niestety ludzka mentalnosc zmienia sie po pijaku i startuja do najmniejszych. przyjolem wiec troche koksu i....... mam w pracy spokuj. moral z tego taki ze niestety ludzie bardziej boja sie tych wiekrzych (miesnie widac a umiejetnosci nie) a nie szczypiorow. jest to brutalna prawda i nikt z nas nic na to nie poradzi. wiec jesli kiedykolwiek bedziecie mysleli o praktycznym wykozystaniu swoich umiejetnosci to nie dajcie sobie wmowic waszemu trenerowi np aikido ze jak zaatakuje was 120kg miesni z tulipanem w reku to wy mu ja wykrecicie bo pierwsza wazsa reakcja bedzie strach a dopiero puzniej przypomnicie sobie o technice(z wylaczeniem jednostek i ludzi z naprawde dlugim stazem) ten post to przestroga dla naiwnych i rada dla tych co naprawde wykorzystuja praktycznie swoje umiejetnosci. szacuneczek dla wszystkich i pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3048
a ja mam takie pytanie do Fafelsa(nie chcesz nie odpowiadaj)
Ile zarabiasz bedąc bramkarzem w Londynie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2603
wniosek taki ,że trzeba się koksować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 439 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4051
Wiec proste trzeba dążyć do tego żeby być wielkim

Cognosce te ipsum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15874
jak to było... BEz masy jestes nikim ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Masa działa głównie na psychike...większość jak widzi przypakowanego typa to woli mu zejść z drogi,żeby nie oberwać.

Ale dam też kontrargument.
Mój wujek stał 1,5 roku na bramce w dość popularnej dyskotece(czyt.mordowni ) i nigdy nie widziałem go z obitym ryjem,nie licząc kosy w udzie .A jest raczej średniej postury tzn 183 cm i około 80 kg.

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 629
no tak mati ale kosa jednak byla. pomysl co by bylo gdyby trafilo na tetnice. napisalem ze srali sie do mnie a nie ze ktos mnie pobil. . ale mimo to zanim podejdziesz do wielkoluda to dwa razy pomyslisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 760
chlopie, mysle ze jak jakis suchy gosciu potrafi dobrze jakas SW to i koksa sie nie wystraszy .Mam kolege kick boksera o normalnej wadze 80 kg, i juz nie jeden przypakowany koks od niego w pape wygarnal.Ludzie mysla ze sie jakims gownem nafaszeruja i ot wielcy kozacy na miescie....a tu niestety czasami trafia kosa na kamien - a moze i kamyczek - no i po ptakach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5101
Ok.... a co to ma do tradycyjnych? Bardziej pasuje do C\S albo Dopingu

Odpowiedni czlowiek w nieodpowiednim miejscu

http://spameria.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 629
bo tradycyjne mnie wychowaly. doping troszke pomogl, ale jestem fighterem a nie kultorysta. zwlaszcza kyokushin jest mi bliskie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 629
srok nie raz walilem wielkolodow. nie chcial bym zeby ten post byl odebrany jako reklama sterydow. kiedys bylem takim kamyczkiem ale w mojej pracy jakies tam gabaryty to podstawa. rzecz w tym zeby do walki nie dopuscic bo po co ryzykowac wlasne zdrowie czy nawet zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Przenoszę bo z tradycyjnymi to faktycznie nie ma wiele wspólnego

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Rekawice] Pomoc w wyborze

Następny temat

Wyjazd do Tajlandii

WHEY premium