SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tatuaz a silownia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 59192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 742
powiedzcie mi jak to jest..jesli ktoś sobie zrobi tatuaz na ramieniu (obwód ramienia 38 cm) i uczeszcza na silownie..jesli ramie od silowni urosnie mu do rozmiaru 42 cm co sie stanie z tatuazem??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Tatuaż, jeśli został wykonany przed dobrego tatuażystę, nie powinien ulec zmianom. Natomiast, jeśli nasze ciało się zmieni, np.: zredukujemy tkankę tłuszczową, czy też nabierzemy masy mięśniowej, nasz tatuaż może również delikatnie zmienić kształt. Jeśli planujemy tatuaż, dobrze byłoby z nim poczekać i wykonać go, dopiero po okresie masowym. Natomiast, jeśli tatuaż już mamy na ciele, warto zadbać o to miejsce, smarować można je kremami dla kobiet w ciąży, ujędrnią nieco skórę, a także zapobiegną rozstępom.

Ponadto na jakieś czas warto wspomóc się: https://sklep.sfd.pl/Olimp_Perfect_skin_hydro-complex-opis25505.html, suplement ten pozwoli Ci utrzymać Twoją skórę w dobrej formie. Warto również rozważyć suplementację: https://sklep.sfd.pl/SFD_Cynk-opis37101.html, cynk między innymi utrzymuje naszą skórę w dobrej kondycji. Jeśli zadbasz o miejsce, w którym wykonany jest tatuaż, nie powinno stać się z nim nic złego. Zadbaj również o dietę, która będzie odpowiednio zbilansowana, tak by nie brakowało w niej witamin i minerałów, to również ma duży wpływ na nasz cały organizm.

Następnym razem zaplanuj tatuaż w mniej newralgicznym miejscu albo dopiero po okresie masowym, wtedy nie będzie żadnych problemów.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
jesli tatuaz jest wykonany prawidlowo to nie powinno sie nic z nim stac. Ale generalnie jak masz 38 w łapie i planujesz miec 52 to moze z wykonaniem go poczekaj troche
1

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
Tatuaż moze sie rozejść. Dlatego wszystkie moje tatuaże wykonane są w miejscach na których skóra się nie rozciągnie pod wpływem np ciąży czy ćwiczeń na siłowni.

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1477 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35521
tatuaz sie zdeformuje:) tak jak paula i oska jesli planujesz przytyc nieduzo to mozesz a jesli z 10 cm w lapie to poczekaj
4

Żeby poczuc sie tak, jak czuje sie Bog !!!!!!!!!
[on]



VIDE CULL FIDE Patrz komu ufasz;!
pytac na forum a nie na gg!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
ufom1 a my sie zdeformowałyśmy?

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1477 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35521
heh nie chodzilo mi ze sie deformowaliscie;d tylko tatuaz :) popieram wasze zdnie ciebie i oski paula

Żeby poczuc sie tak, jak czuje sie Bog !!!!!!!!!
[on]



VIDE CULL FIDE Patrz komu ufasz;!
pytac na forum a nie na gg!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
jesli masz 38 i zrobisz do 42 to nic wielkiego sie z nim nie stanie, ja mam na lydce i troszke urosla i jest git ale za to mam od brzucha do pleców i po cyklu tatuaz sie porozchodzil, po prostu zrobily sie rozstepny, na 1 rzut oka tego nie widac ale jak sie przyjrzysz to sa widoczne efekty zrobienia kilku kg ale z lapka nie powinno byc problemu, w razie czego tatuaz zawsze mozna poprawic
2

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
no wlasnie zawsze mozna poprawe zrobic
2

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
paula jakie masz dziary

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam 4 jakos sie nie rozciagaja
pewnie dlatego ze nie rosne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 305 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3521
Witam!
Jesli bedziesz miał zbyt szybkie przyrosty (np po koksach) to dziary cie się rozejdą, zniekształcą. Przy normalnych treningach i przyrostach skóra bedzie miała czas i możliwość dostosowania się do nowych warunków i bedzie ok. Z drugiej strony zawsze masz możliwość poprawki, odświeżenia tatuażu, lub podejśc hardcorowo i zrobić sobie "covera". Pozdr...

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi
"Życie jest jak Miriam: Niby wszystko ładnie, pięknie, a tu h*j"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pojawianie się rozstepów

Następny temat

włosy

WHEY premium