SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tatuaż - maść znieczulająca

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
blueeyes - najlepszym wyjsciem bedzie ,jak pojdziesz do studia i zapytasz kolesia ktory bedzie Cie "rysował" czy nie bedzie mu to przeszkadzac, ale z tego co wiem to nie powinno byc z tym problemow.


hulk
- wszystko zalezy od miejsca w ktorym tatuaz jest robiony. "Ból" jest dziwny i nie wiem do czego mozna go porównac. Wyobraź sobie kilka igiel z duza predkoscia wchodzace w naskórek
wszystko da sie wytrzymac
1

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
masc kupilam, mam nadzieje ze nie bedzie mu to przeszkadzalo skoro inni tez ja stosuja.
Ja wlasnie jak probuje sobie wyobrazic te igielki wbijajace sie w moja skore to robi mi sie słabo

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
Blueyes juz po? Wrzuc foto yes
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
tak juz po, bolalo cholernie ale dalam rade bez wiekszych problemow wrzuce fotke jak sie zagoi bo narazie jest jeszcze swiezy i nie tak wyrazny jak powinnien. Czytam wlasnie o pielegnacji tatuazu zeby jak najlepiej wygladal po zagojeniu i zachowal intensywnosc koloru i wszedzie pisza inaczej...

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 703 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4805
ból robienia dziary bym porównał do szczypania mocnego. chociaż sam mam tatuaż w miejscu, które tatuator nazwał ' może boleć ' czyli wewnętrzna strona nadgarstka.

kto się nie dziara ten fujara!

co do pielęgnacji jak było u mnie;

po 3 godzinach zdjąłem opatrunek jaki mi zrobili w salonie, posmarowałem maścią bepanten. potem smarowałem przez jakiś tydzień co 2-3 godziny i myłem szarym mydłem a potem już coraz mniej. unikaj długich kąpieli, o solarium i basenach nie ma mowy przez jakiś czas.

tak robiłem i jest elegancko ;)

Zmieniony przez - totentyp w dniu 2008-02-03 10:37:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
ja smaruje mascia tribiotic tak co 2-3 godziny wlasnie i 1-2 dziennie przemywam woda utleniona. A to jest prawidlowe ze on jest taki wyplukly teraz i ma dosc nierowna powierzchnie?

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
ja zawsze uzywam masci ALANTAN.

smarujesz 2 razy dziennie delikatnie zeby nie wyszly potówki.

swiezy tatuaz jest "wypukly", bo to przeciez rana. w ciagu kilku dni zacznie sie wygajac i naskorek zacznie schodzic.

WAZNE:

podczas gojenia moze wystapic nieprzyjemne uczucie swedzenia (ja tak mam zawsze) , nie drap tego czasami

wrzuc fotke- jestem ciekaw jak to wyszlo.
wrzuc fote swiezego tatu

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26584
i co madzia opłacało sie ? :D hehe dałas rade :PP

jordan: ile ty masz dziar? :>

ja teraz kolejna w czwartek robie na klacie pewnie ból znakomity mialem na kolanie to na udzie szło odleciec ale zyje :D

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
ja mam cztery jak do tej pory



Magda, a uzywalas tej masci czy poszlo bez zniaczulenia?

Zmieniony przez - jordanwlkp w dniu 2008-02-03 18:27:53
1

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 562 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32754
Rynkowski to zdjecie w twoim profilu to Glodziu;)
Nie ladnie tak kopiowac zdjecia..heh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szczepionka a kreatyna ?

Następny temat

oczy

WHEY premium