SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

tapety na pulpit

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11399

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8179
siemka zna ktos moze fajne stronki gdzie mozna znaleźc dobrej jakosci tapety z kulturystami i fitness ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7170
dałnie używaj wyszukiwarki http://www.sfd.pl/search.asp było pełno tematów to raz a dwa google !!
p.s. a trzy to wole mieć panny na tapecie niż mięśniaków, walnij sobie odrazu leonardo di caprio
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8179
niestety leonardo mnie nie podnieca a panne to ja mam na codzien koło siebie a dobry paker na pulpicie da mi sporo motywacji ehhehe
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15131
moze troszke nie na temat , ale kolezanka calkiem ladna :)
http://www.mmj.pl/~kocik17/tapety/gorny_slask.jpg 

Za kapturem panny sznurem..

a reszta w profilu

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9678
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 896
filip..ale ktos fajnie przerobil ta tapete ;) hehe...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka laweczka do cwiczen?

Następny temat

Torba sportowa

Kasza czy ziemniaki? Porównanie okiem dietetyka Łukasz Sosiński - ocena sylwetki Pasja Maszyny o której nie wiedzieliście! Jakie węglowodany wybrać? Jaka kasza jest najzdrowsza? Trening na masę - 5 złotych zasad Leksykon suplementacji: Acetyl-L-karnityna Pigwa i jej cenne właściwości