SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tania dieta na mase

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3659
witam

mam problem z ułożeniem TANIEJ diety na mase, gdyż mam mocno ograniczone środki (50zł kieszonkowego miesięcznie)
+ (obiad to co mama ugotuje - czasem to zupa która nie ma dosyć białka i kalorii, czasem to pierogi supermarketowe, czasem się trafi coś porządnego jak kurczak z ziemniakami i surówką - weekendowa opcja)
+ to co w standardowym domu czyli ciemne pieczywo, ser żółty, szynka, jakieś serki, pasztet, mleko, majonez, keczup, cebula - tylko tyle mam w lodówce, ogólnie "kanapeczkowe" rzeczy więc lipa troche.
+ są jaja ale nie moge jeść ich dużo bo jak sie szybko skończą to potem długo ich nie ma (około 10 tygodniowo mogę jeść)
+ jest jeszcze oliwa
+ jakieś owoce czasem są

potrzebuję PRAKTYCZNEJ porady
i tu pytanie: jak Wy - studenci / darmozjady z liceum takie jak ja radzicie sobie w takiej sytuacji, bo szamanie ogromnych ilości kanapek chyba nie wchodzi w gre + ewentualne jajeczko na śniadanie - to są i tak śmieszne ilości kcal, wartościowego białka itp

myślałem o małą inwestycje w podroby (które mi ledwo przechodzą przez gardło), orzechy ziemne też są tanie (i smaczne) ale jedząc ledwie 100g przekraczam ilość manganu wg dziennika vitalmax, jedząc ich 500g dziennie było by bardzo tanio, i smacznie ale niestety odpada

jeśli chodzi o węglowodany to nie jest problem bo koszt kg ryżu to 2zł więc pytam jedynie o białka i tłuszcze

bez diety będę musiał chyba zmienić dziedzinę sportu (albo wogóle go wykluczyć) do czasu aż zacznę sam zarabiać na siebie, ale wtedy też nie będzie czasu

wiek:18
waga:77
wzrost:186
trening: 2-3x w tygodniu FBW rekreacyjnie ze względu na diete
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136777
https://www.sfd.pl/Dieta_na_każdą_kieszeń_by_k3ho-t183005.html 

Chyba podstawowy temat w takich sprawach. Od siebie dodam: przeglądaj dział Kuchnia,pełny jest tanich pakerskich posiłków, np omlet z makaronem czy sałatka makaronowa z kurakiem. No i dieta pakerska jest zdrowa i może być przystępna, wcale nie kłopotliwa dla rodziny. Tanie sniadanie: makaron z serkiem wiejskim, do szkoły grahamka ze swojsko przyrządzonym schabem (kupiony w sklepie i ugotowany w domu) itd. Rób pasty tuńczykowo-twarogowe, no i bazuj na wariacjach jajeczno-owsianych itd

Poza tym, rodzice narzekają na nasze posiłki, bo dużo z tym zachodu. Jak mama zobaczy, że jej pomagasz i sam gotujesz dla siebie, chętniej będzie dokładać się do Twojej diety

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2012-03-11 14:11:07

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2012-03-11 14:13:16

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
temat wyżej na dzisiejsze czasy raczej mało przydatny jak i trochę bzdur jednak tam jest,
dietę da się utrzymać tanim kosztem, ale trzeba kombinować - zbieraj gazetki z promocjami, jak wiesz, że coś zjesz szybko kupuj przecenione produkty z krótką datą, w podwieszonych masz temat z promocjami.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Low Carb, rzeźba, szczegóły

Następny temat

Dieta na mase - oceniac

WHEY premium