SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

takie male pytanie ;p

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 325
Witam cwicze od bradzo niedawna bo dopiero 3 miesiace. Nie bardzo jeszcze sie na tym znam duzo czytam ale jednak wole z kims o tym porozmawiac i zadawac pytania bo nie chce poprostu marnowac tego czasu mam 176cm wzrostu waze okolo 93kg wiec jestem troche puszysty. staram sie ulozyc odpowiedni trening ktory co tydzien bede spelniac na silowni :) Narazie kierowal mnie znajomy ktory cwiczyl kilka ladnych lat trojbuj jak narazie po spelnianiu jego planu treningowego znacznie lepiej sie czuje poprawila mi sie sila i wogole samopoczucie :) http://img822.imageshack.us/img822/6748/asdey.png o to pierwsze 2 miesiace treningu ta z lewej 23.11 ta z prawej 23.12 :) mam nadzieje ze cos nie cos poproawilo sie troche. a to partie ktore wykonywalem tygodniowo jak tylko dobrze umialem.
pomniedzialek-plecy treciceps klatka
wtorek-triceps klatka biceps
sroda-klatka biceps barki
czwartek-biceps barki kapturki
piatek-barki kapturki plecy
chcial bym sie dowiedziec czy jest to dobrze ulozone czy treningow nie jest za duzo na dane partje miesni i z jakim nakladem na dane miesnie powinienem cwiczyc zalezy mi na uzyskaniu dobrej sylwetki silnego faceta i uzyskiwaniu najlepszych efektow z cwiczen, jesli ten trening jest beznadziejny to prosze o pomoc w ulozeniu nowego
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
w życiu nie łyknę ze Twój koleś trenuje trójbój i nie uwzglednił w Twoim planie nóg.
A plan jest fatalny.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 325
nie no nikt nie musi w to wiezyc. wlasnie tez mi mowia ze trning jest fatalny a nie mam nikogo poza nim z kim bym mogl o tym pogadac wiec jak troche zlał na to to szukam pomocy w ulozeniu optymalnego treningu pod moja mase wzrost.Od czego byscie zaczeli w moim przypatku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 75
masz swoja silownie czy gdzies chodzisz?
troche za czesto za duzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
zacząłbym od diety i jakiegoś prostego fbw opartego na podstawach

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 325
tak od poniedzialku do piatku zostaje sobie po lekcjach na silownie. a co do silowni domowej to planuje sobie na przyszlosc cos w domu zrobic :) hm co do diety to najczesciej makarony, miesko typu schabowe ryba i inne... co do owocow i warzyw to troche slabiej. co do odzywiania musze to zmienic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 325
Queblo dzieki bardzo za pomoc poczytałem troszeczke o sposobie treningu fbw i sie do neigo zastosuje :) czy to jest trening na dluga mete? i jak dlugo tym sposobem cwiczyc. Latam cale dwa dni po forum i idzie sie tu duzo dowiedziec. hm mam jeszcze w planach zastosowac cos takiego ale oczywiscie po jakims czasie cwiczenia sposobiem fbw [https://www.sfd.pl/Metoda_PFS__Szerokie_plecy,_krągłe_barki,_duża_klata,_wielkie_łapy.-t459300.html]# ten link był w innym temacie mam nadzieje ze mozna je kopiowac :P a co do odzywiania i odzywek powinienem juz o tym zaczynac myślec jesli na powaznie chce sie wziac za siebie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do poprawy

Następny temat

4 dniowy Split do oceny

WHEY premium