SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

szkoła sportowa piłka ręczna

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6114

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1515
Witam
Szukam jakiegoś liceum sportowego o profilu piłki ręcznej. Wiem że istnieje takie w Gdańsku lecz nie mogę znaleźć strony ani jakiegoś kontaktu do tej szkoły. Jeśli zna ktoś taką szkołę to proszę o podanie www lub jakiegoś kontaktu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
wikt Moderator
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 54 Napisanych postów 33962 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 428518
http://www.sfd.pl/Informator_POMORSKI-f208.html 

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6879
adres szkoły mistrzostwa sportowego w gdańsku http://www.smsgdansk.trefl.com.pl/ 

"A real gentleman never leaves his Old Lady"

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8717
W Łodzi też takie jest jak chcesz numer do trenera to pisz pw
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1515
luxewor jak możesz to podaj ;]
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 274
końskie nie otwiera?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2647
W Chełmku mieli chyba coś robić

Zobacz i oceń moją siłownię - http://www.sfd.pl/Moja_domowa_siłownia_v2.0-t427777.html 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 0
Ej ludzie pomóżcie, jakie są wymagania na testy do SMS z piłki ręcznej.?????????? Jestem teraz w II kl gim. o profilu piłka ręczna i nie wiem, co muszę doskonalić. Wielkie dzięki!!
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 274
kumpel jak byl to wiem ze duzo biegali ale to zalezy od pozycji i znajomości ;D
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 83
a w Płocku jaka jest szkoła trudno się tam dostać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem przy nauce pływania

Następny temat

Pływanie a kondycja

“The Biggest Loser” -71kg! Niezwykła przemiana Australijczyka “The Biggest Loser” -71kg! Niezwykła przemiana Australijczyka Trening intuicyjny, czym jest i jakie są najczęstsze błędy? Trening intuicyjny, czym jest i jakie są najczęstsze błędy? Ksylitol - właściwości, zastosowanie. Czy dodawać cukier brzozowy do posiłków? Ksylitol - właściwości, zastosowanie. Czy dodawać cukier brzozowy do posiłków? Anna Miszczyszyn-Józwa - ocena sylwetki Anna Miszczyszyn-Józwa - ocena sylwetki Split, dla kogo przeznaczony jest trening dzielony? Split, dla kogo przeznaczony jest trening dzielony? Czy kulturystyka szkodzi sercu? Czy kulturystyka szkodzi sercu?  Kulturyści, którzy twierdzą, że są naturalami Kulturyści, którzy twierdzą, że są naturalami Piotr Zieliński - ocena sylwetki Piotr Zieliński - ocena sylwetki