SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

symbole chorób

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2069

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10617 Napisanych postów 43356 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
mam zwolnienie lekarskie na, którym nie dokładni mogę odczytać symbol choroby,myślę że jest to nr.409 lub coś podobnego.mam wysokie ciśnieni i problemy z chorobą kości tzn. stwierdzono u mnie ostrogi.Chodzenie sprawia mi wiele bólu.Proszę o odpowiedż jakiej choroby jest to symbol.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23462 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 94889
To jest forum SPORTOWE.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

operacyjne szyszczenie stawu biodrowego

Następny temat

anadraulic

Calum von Moger zerwał biceps? Calum von Moger zerwał biceps? Hip thrust - wznosy bioder na kolanach Hip thrust - wznosy bioder na kolanach Kolejna przemiana mustanga Akopa Szostaka Kolejna przemiana mustanga Akopa Szostaka Tran właściwości i dawkowanie. Suplementacja na masę Tran właściwości i dawkowanie. Suplementacja na masę Mistrzostwa Świata we Francji- wygrane i porażki Mistrzostwa Świata we Francji- wygrane i porażki Euforia: sport, leki czy narkotyki? Euforia: sport, leki czy narkotyki? Jak pobudzić spalanie tłuszczu? Najskuteczniejsza dieta niszcząca tłuszcz! Jak pobudzić spalanie tłuszczu? Najskuteczniejsza dieta niszcząca tłuszcz! 01-04.12.2017 Mistrzostwa Świata w Fitness - Biarritz, Francja 01-04.12.2017 Mistrzostwa Świata w Fitness - Biarritz, Francja