SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suszarnia w bloku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 487
Ma ktos silownie w piwnicy w suszarni, moze wie jak zdobyc klucze do takiej suszarni?

w pokoju cwiczyc troche przypał wiec zaczalem myslec o tej suszarni tylko nie wiem od czego zaczac zeby ja pozyskac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25862
Witam ja chciałem miec taką siłownie w bloku w szuszarni bo tez mieszkam w bloku ale pomieszczenie musi byc puste i musi byc 80% zgody lokatorów całego bloku. Mi sie nie udało.

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Witam ja mam taką siłownie , na szybkiego odpowiem bo muszę uciekać a jak coś wiecej bęndziesz chciał wiedzieć to jutro napiszę

Zacznij od pójścia do spółdzielni do prezesa że chcesz zrobić suszarni , siłownie zaznacz prawdziwą siłownie nie żadną "kanciape" "klub" że tam będziesz trenował sam i nie stukał ciężarami , zbierz podpisy od wszystkich sąsiadów na zgodę o to i im to tam zanieść pokombinuj pogadaj , powiesz że odmalujesz powymieniasz np stare rzeczy u mnie tak było nie wiem jak u ciebie , to jest opcja nr 1

a opcja nr 2to może któryś z sąsiadów ma klucz więc wbijasz do niego na ostro bierzesz klucz wymieniasz zamek mówisz Wszystkim ********lać robię siłownię

3 opcja to roz******lasz zamek i wbijasz od razu i nie wnikasz czasami przechodzi czasami nie i są jakięś problemy , wszystko to też zależy czy te pomieszczenie jest używane czy nie bo jeżeli ludzie z niego non stop korzystają to możesz go nie dostać

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
********lać robię siłownię

Sog Duda heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1365 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11945
Ja mam u siebie w suszarni, nikogo nie pytałem do spółdzielni też nie poszedłem ale zauważyłem że moja staruszka tam tylko wiesza pranie. I pewni nikt w to nie uwierzy ale akurat jak kupiłem sprzęt na siłkę to... kłódka się z***ała no to ją wymieniłem. Ale słowo że nie miałem z tym nic wspólnego, taki szczęśliwy zbieg okoliczności.
2 lata już mam siłkę i na szczęście nikt się nie pluje


Zmieniony przez - Miro86 w dniu 2008-11-28 22:11:03

Listen, think, solve

Death, taxes, Fedor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Ja też mam w suszarni. Przez dłuższy czas nikt z sąsiadów o niej nie wiedział bo by się pruli. Mam ją ok 3 lat, teraz się nie czepiają, chyba że za głośno

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 452
Ja mam siłke w suszarni. (Nielegalnie) Wejdź w link pod moją wypowiedzią. Tam są zdjęcia. (1 i 2 strona) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
Ja mam te 2 opcje :d heh bo i tak nikt nie używał sąsiedzi nie burza sie (tylko by spróbowali ) a spółdzielnia ?? hmmm ich to ***ie :D tylko w zime jest strasznie ciepło a w lato zaś spoko klima bo zimno :d

Zmieniony przez - czemon w dniu 2008-11-29 13:11:28

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1145 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12654
u mnie to samo jest, jak masz w porządku sąsiadów, to nic nie będą gadać tak jak u mnie chyba że jakaś menda w klatce się trafi, ogólnie to na zasadzie 2 i 3 wg.DUDY się odbywa z takimi pomieszczeniami.

John. C. Maxwell, Postawa zwycięzcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 487
Sasiedzi menele to im wino kupie i po sprawie, gorzej bedzie to zalatwic z prezesem bo ***** z niego podobno jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25862
to niedasz rady.
Wes roz*** klamke i wtaw nowy zamek i bendzie twoje tylko po cichu to zrób.

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Program komputerowy dla ćwiczących - zbieram opinie

Następny temat

Gramy w d2 !!

WHEY premium