SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

susta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 209 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4425
siema byki
w sobote zaczalem sustanon,EP 350mg/ml.
od niedzieli boli mnie niesamowicie posladek.
od soboty do dzis,do takiego stopnia,ze mam ciezko na dupie usiasc.
wczesniej czulem bol tylko w miejscu injekcji,teraz boli mnie bol posladka,tak jak sok by sie rozszedl i bolalo na tym obszarze.
powinienem strzelic nastepnego shoota po 4 dniach ale dopoki nie przejdzie nie mam zamiaru

bez napinki...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 209 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4425
poszedl drugi schoot w sobote,wczoraj wieczorem mialem szklanki w oczach.
wstaje rano o 6, poszedlem sie wysikac i prawie odlecialem,biegiem do lozka i wyszlo,ze spalem 11godz.
dupa boli strasznie ale na tyle,ze moge siadac.moze dlatego,ze schoot byl wyzej.poprzedni strzal dopiero dzis przestaem czuc,czyli poltora tyg po.
mam wrazenie,ze organizm sie broni,ale zeby kvurwa az tak.

bez napinki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93285 Napisanych postów 362789 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664131
przy takim stężeniu organizm tak może reagować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Wal wg rozpiski.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 209 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4425
jak bilem omnadrem,bylo to samo.tylko bol nie byl az taki uciazliwy.tam sterzenie jest nizsze,250mg/ml.
tak boli,ze zaczalem masowac masazerem 2 dni temu.
najbardziej pomaga chyba rozciaganie,mam wrazenie,ze rozchodzi sie sok po calym poslasku.

bez napinki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 209 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4425
jak strzele drugiego i nie przejdzie mi do wtorku,to jak nie pojde 2 dni do pracy to bede stratny tyle co ten cykl z 5kilogramami bialka kosztowal

bez napinki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 515 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
wal smiało pozniej sie oganizm przyzwyczai do srodka

Zmieniony przez - Ursuss23 w dniu 2011-04-29 09:34:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 209 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4425
mam taka nadzieje Ursus.
z omnadrenem bylo to samo,moglem zrobic dwa schooty po 0.5ml na dwa posladki.
bede mial nauczke na nastepny raz.
od jutra robie e4d.

bez napinki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 659 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13479
teraz wale suste i praktycznie zero bólu

Zmieniony przez - krzyysiek w dniu 2011-04-29 21:45:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5145
jakbyś walił w 2 poślady po pół to byś nie mógł na żadnym pośladku usiąść. Teraz przynajmniej masz jeden niebolący. Jak będizesz bił na zmianę to gdy jeden będzie zaczynał boleć to drugi zacznie puszczać. Generalnie jeszcze się pomęczysz tak ze 2 tygodnie, potem powinno już być luźno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 209 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4425
juz moge siadac,czuje w posladku twardą tkanke,ale jest juz bez lipy.
jutro robie normalnie strzal w drugi posladek,zaczne rozciagac noge czesciej,moze szybciej sie rozejdzie.
boli mnie tylek i zaczyna mnie czesciej lapac nerw,wiec sok chyba nie jest fake.
poza tym i tak on jest antykatabolicznie na redukcji.
wegle obciete,bialko 3x dziennie po 23granmy w porcji i slabiutkie te treningi silowe.
za to areo coraz lepiej sie kreci.

bez napinki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
ja walilem suste apteczna i wogole dupa nie bolala.
a progres byl ladny

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

winstrol alchemia

Następny temat

18 lat Jelfa rozpiska

Wiecej