SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementy podczas diety białkowej na wzdęcia gazy bóle brzucha.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 191 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1051
Cześć. Ostatnio jestem na redukcji jem dużo białka żeby mięśni nie pogubić a jak wiadomo ono ciężko się trawi. może ktoś coś poleci co sam stosował chodzi mi tu o leki wspomagające prace organów trawiennych. W aptece jest tego cały regał nie wiem co wybrać wszystko różni się składem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
witaj.
z takich domowych sposobol, lyzeczka octu jablkowego na pol szklanki wody, wypic 20min przed posilkiem.

mozesz skorzystac rownie z enzymow trawiennych i dodatku probiotykow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 191 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1051
A jakieś specyfiki z apteki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
sciteca masz na necie enzymy calkiem spoko.
probiotyk od swansona np probiotic 4

jednak warto by rowniez przyjrzec sie ilosci bialka w diecie, skoro efekt jest taki jak opisujesz, to byc moze warto po prostu zmniejszyc jego ilosc skoro organizm sobie z nim nie radzi.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdecydowanie. Ile tego białka zjadasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 191 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1051
Zawsze miałem wrażliwy brzuch. Białka jest w sam raz TZ DZISIAJ 190g białek 110tlusczy reszta węgle do 2300kcal. Mam 191cm i 90kg Myślałem o środkach typu hepatil itp


Zmieniony przez - MinisterPL w dniu 2017-02-24 10:59:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
faktycznie bialka nie jest jakos specjalnie duzo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A może to bardziej kwestia węgli, błonnika? Dołóż do jadłospisu fermentowane warzywa i nabiał (kefiry).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Mozesz tez dodasz kiszonki wszelakiej masci. Zadaj sobie pytanie czy uzywasz zboz w diecie bo one tez moga powodowac dyskomfort.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1122 Napisanych postów 3775 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68424
190cm i 2300kcal - chyba trochę mało...? Jeśli wkleisz w dziale "Odżywianie" swoją ankietę i zrzut diety z dziennika żywieniowego, opiszesz dokładniej swoją dietę, to może coś wypatrzymy, co dałoby się poprawić. Możesz przeczytać ten artykuł i jego pierwszą część, może coś przydatnego wywnioskujesz dla siebie: http://potreningu.pl/articles/4387/sportowiec-z-choroba-zapalna-jelita---postepowanie-zywieniowe--cz-ii
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 191 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1051
Dzieje za rady nadzorczej temat dotyczył czegoś innego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna optymalna dawka

Następny temat

czy ktos to stosował?

WHEY premium