SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

suplementy - masa, sila.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 651

Formularz - Proszę o pomoc

17

Waga / wzrost

70 / 177

Staż treningowy

6 msc

Cel cyklu

masa, sila

Stosowane już wcześniej suplementy

-

Stosowane wcześniej spalacze

clenburexin, man scorch

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

-

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

-

Przewidziane finanse na cykl

-

Uwagi i sugestie

-
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2572 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 27940
Od soboty przechodzę na diete masową. Wcześniej odżywiałem się w dość znikomych porcjach wyglądało to przykładowo tak
Śniadanie - Herbata + 2-3 kanapki + pomidor/ ogórek
Posiłek w szkole: Kanapka / 7days
Obiad: przewaznie jakas zupka + drugie (schabowy, mielony, kurczak, spagethi itp itd)
Kolacja: kanapki
Z tego wychodziło mi całe gówno kalorii. Moje ciało jest trochę obtłuszczone, ale chłopaki z forum doradzili mi bym jednak masował, gdyż mam mało mięśni i po redukcji będzie dość kiepsko

Diete ustawiłem narazie na 2000 kalori, gdyz wczesniej jadlem o wiele mniej.
Tutaj zrzut dietki

W razie potrzeby będę podbijał kcal itp.

A więc do rzeczy. Szukam jakiegoś suplementu, który z dietą i treningami pomoże mi zwiększyć masę i siłe. Nie wiem jakieś może białko czy coś takiego... Nitrobolon ? xD

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2572 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 27940
węgli będzie ciutke więcej tak z 210-220. sorry za podbitke.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 709 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12212
dieta do poprawy, mało kcal, w 1 posiłku brak węgli, mało warzyw, słabe źródła tłuszczy, to tylko tak ogólnie napisane zacznij od tego, później suplementy. jak ogarniesz ten temat, możesz pokusić się o kreatyne, carbo po treningu ew. bialko wg braków w diecie. dieta to twoj klucz do masy i siły pozdro
napisał(a)
Początkujący
Dieta poprawiona. Większośći warzyw nie wliczam w bilans kcal. Do obiadów będe dawał różnego rodzaju surówki, ogorki kiszone, pomidory itp.
Bilans kcal nisko ustawiony, gdyz wcześniej bardzo mało jadłem, a mimo tego mam sporo tłuszczu na ciele, nawet bardzo dużo, a mało mięśni. Jakby waga nie wzrastała będę podbijał kcal.

Kcal jest lekko więcej, gdyz w 2 posilku w szkole jest mięso domowej roboty szynki, polędwice, kielbaski, ktorych rozkladu b/t/w nie znam.

I co sądzisz o tym? warto jest jakiś suplement kupować?

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20417
ja to bym zainwestowal w diete... bo na twoja wage 2000kcal to jest normal dla czlowieka ktory sie malo rusza w ciagu dnia,a nie dla takiego co chce zroic mase i rano proponuje cos typu platki owsiane i mleko a nie jajka :) platki maja wegle ktore sie dlugo wchlaniaja a jajka mozesz wrzucic np na drigoe sniadanie do kanapki. Zmien diete troche i ktos bardziej ogarniety sie wypowie :p i sprecyzuj o co ci chodzi :p nitrobolon to przetreningowka. bialko to bialko a carbo to carbo.

Zmieniony przez - immat123 w dniu 2013-02-28 20:49:06

Zmieniony przez - immat123 w dniu 2013-02-28 20:53:05
napisał(a)
Początkujący
No tak, ale jak jeszcze dzisiaj jadłem cos kolo 1,200 kcal i tak wczesniej caaly czas to nagla zmiana moze spowodwac skutki niechciane. a tak zwiekszylem z 1tysiac i powoli moze cos waga ruszy do przodu.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20417
to ty nie powinienes wazyc 70 kg jak jesz dziennie 1000 kcal. sory
napisał(a)
Początkujący
po co zakładasz dwa te same tematy w różnych działach? ten dział nie jest od sprawdzania jadłospisu. moim zdaniem temat do skasowania, bo robi się bajzel
napisał(a)
Początkujący
a ile? eh.. jak ja nie cierpie tłumaczenia każdemu. rok temu ważyłem 88kg schudłem na mięśniuach i tluszczu 18kg i waga moja wynosi 70, bo nie stosowałem żadnych diet. W 1 poscie napisałem Ci jak wcześniej jadłem i możesz sobie obliczyć ile tam jest kcal.
Na ciele jest sporo fatu, a malo miesni dlatego nie redukuje bo nic ze mnie by nie zostalo..

@Patryk ja w tym dziale napisalem o porade co do suplementow, dalem zdjecie diety by bylo wiadome, ze jakas tam jest... w dziale odzywianie chlopaki mi ja poprawili... wiec nie rozumiem oco Ci chodzi ?
Dalej szukam jakiejś propozycji c/d supla, który pomoże mi zwiększyć masę i siłę. w diecie bede podbijał kcal z czasem (jak waga będzie stała w miejscu) - zobaczymy co będzie dalej...

Zmieniony przez - coockawsky w dniu 2013-02-28 21:07:23
napisał(a)
Początkujący
od wyliczania kcal jesteś ty, nie forumowicze, wróć ogarnięty z działu odżywanie, suplementy wybierzemy tu pozdro
napisał(a)
Początkujący
zalóżmy że diete już masz. potrzymaj ją troche, zobacz jak reaguje organizm, bo prawdopodobnie a nawet na 100% będzie tak że, z dobrą dietą suple będą ci zbędne. chcesz tak koniecznie supla? Kreatyna i tyle w tym temacie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple - koszykówka na wózkach.

Następny temat

Bcaa Hi Tec dawkowanie

Ciasto z rabarbarem - wersja light Ciasto z rabarbarem - wersja light 7 przykazań stosowania węglowodanów 7 przykazań stosowania węglowodanów Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Proteinowa pianka truskawkowa Proteinowa pianka truskawkowa Agnieszka Sobczyk - ocena sylwetki Agnieszka Sobczyk - ocena sylwetki Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Craig Golias "Goliath" dzik z Las Vegas Craig Golias "Goliath" dzik z Las Vegas