SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementacja przy krótkiej regeneracji.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56
Przez ostatnie 12-13 miesięcy regularnie chodziłem na siłownię, trzymając dietę i nie używając KOMPLETNIE żadnych suplementów. Ćwiczyłem FBW, przez ten okres udało mi się przybrać 11kg na wadze. Wszystko byłoby pięknie, ale ostatnio musiałem zacząć pracować no i niestety tutaj pojawił się problem. Jestem kelnerem, więc biegania co nie miara. W ciągu 2 tygodni schudłem 1,5kg
Nie mam zamiaru przez 2 miesiące stracić tego, na co pracowałem ponad rok, więc postanowiłem zacząć łykać jakieś odżywki. Tutaj właśnie oczekuję pomocy, gdyż jak napisałem wyżej, nigdy nic nie brałem, więc nie mam o nich zielonego pojęcia :)

Główny cel - przybieranie na masie.
Problem - mało czasu na regenerację, w tygodniu mam troszkę więcej luzu, ale w weekendy zasuwam po 15h dziennie, 3h snu i kolejne 15h pracy :) W wakacje raczej będę pracował jeszcze więcej, gdyż cały tydzień również będzie zawalony.

Tak więc pytanie: W co się zaopatrzyć, aby przy tak słabym czasie regeneracji przybrać na masie?
Jakieś skomplikowane wariacje 400zł+ niemile widziane, ze względu na stały brak kasy
Proszę o nazwy suplementów, ewentualnie ich cenę i oczywiście RADY

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 77

Wzrost: 190

Cel treningowy: zdobycie masy

Staż treningowy na słowni: 18mies

Uprawiane inne sporty: rzadko

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): pełne wyposażenie

Dieta: obecna =]

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak

"...a nade wszystko szanuj mowę twą ojczystą. Nie znać języka swego - hańbą oczywistą!"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Jeżeli już suplementacja choc pamientaj że to tylko dotadek do DIETY wiec ona jest podstawa to BCAA WEJDZ SOBIE NA DZIALU SUPLEMENTY I ZOBACZ SOBIE co ma pozytywne opienie ja osobiście jak biore to OLIMPU nie bierz żadnego gainera bo to odzywka w wiekrzosci weglowodanowa co bardzo łatwo dostarczyc organizmowi zwykły smietnik nie wkrecaj sie w kreatyne narazie trzymaj diete, jakies porzadne bialko tez zobacz w dziale suplementacji co ludzie pozytywnie oceniaja, kup sobie OLIMPU WITAMINY I MINERAŁY bo tracisz je w kazdym dniu a te dobrze sie wchłaniaja wiec jesli już:
to BCAA I bIAŁKO WITAMINKI

PAMIENTAJ ŻE DOBRYM JEDZENIEM WSZYSTKO DOSTARCZYSZ co trzeba wiec ma być to tylko dodatek

JAK MASZ DOBRY HUMOR ZARZUC soga bede wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56
Dieta - no ok, jeśli jestem w domu to jem to co powinienem, ale w pracy? Wiadomo, jak to restauracja, tu coś skubnę, tu coś skubnę. Nie mogę w pracy pozwolić sobie na dietę. Jem co popadnie, ale staram się, żeby to było jakieś mięcho, owoce itd. Czasem po prostu nie mam czasu na jedzenie, bo ruch niesamowity. Oczywiście dzięki za odp. i liczę na więcej rad ;)

"...a nade wszystko szanuj mowę twą ojczystą. Nie znać języka swego - hańbą oczywistą!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
dam ci jeszcze jedno zawsze napewno masz chwile zeby odsapnac choc rozumiem bar to bar jeszcze u nas w kraju ale zawsze cos dobrego mozesz sobie pryzgotowac i wziasc ze soba 5minut i po wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56
Myślałem o Gaspari MyoFusion, odżywka białkowa, znajomy brał i chwalił ją sobie, co wy na to? ;)

"...a nade wszystko szanuj mowę twą ojczystą. Nie znać języka swego - hańbą oczywistą!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56
@@ Tomasz1405
To restauracja a nie bar, ale nastawieni jesteśmy głównie na duże imprezy. w 4 kelnerów musimy obskoczyć 60-100 osób, w zależności od imprezy, więc wyobraź sobie jak to wygląda
Nie chodzi tu o to, że nie mam tam co jeść i żebym brał sobie coś własnego do pracy, bo żarcia jest w groma, ale na prawdę, nie ma na to czasu ani chęci. Najlepszą formą suplementacji byłyby dla mnie właśnie jakieś fajne odżywki, które mógłbym sobie w trakcie dnia popijać, ale na prawdę nie mam o tym zielonego pojęcia :)
Może jeszcze jakiś wujek dobra rada się wypowie?

"...a nade wszystko szanuj mowę twą ojczystą. Nie znać języka swego - hańbą oczywistą!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Jedz, żadna odzywika nie da ci tego co jedzenie.

Jak już chcesz coś i faktycznie nie masz kiedy jeść to zainwestuj w białko jakieś, BCAA też się może przydać jak starczy kasy.

Ale przy takim trypie pracy to i tak kiepsko to widzę, zdecydowanie za mało snu, suple tu praktycznie nic nie pomogą jak nie będziesz spał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z masą

Następny temat

Trening SPLIT REDUKCJA OPINIE !

WHEY premium