SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

summer 2005

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 17083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1189 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14263
No klateczka konkret gorna czesc mi sie podoba zwlaszcza.
Barki ladne wydaja sie optycznie nawet spore ale to efekt tego ze lapy sa male i mysle ze to jest najwiekszy problem Twojej sylwetki.Moze jakos zle trenujesz lapy?? nie wiem.Troche talia szeroka ale moze sie myle dlatego pokaz najszersze bardziej i nogi.
Ogolnie jest pozytywnie bo masz czas zeby wszystko poprawic przeciez wiec luz
pozdrawiam jak chcesz to mozesz mi cos pojechac( ostatni link na dole )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1753 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20302
Klata godna podziwu

Trening czyni rzemieslnika, MISTRZEM to sie trzeba urodzic
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=82912 <-- Taka ciekawostka
Tutaj sa moje fotki do oceny:
http://www.sfd.pl/temat233849

http://www.sfd.pl/temat286418/  WEJDZ ZOSTAW WPIS OD SIEBIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
stefaNx jak chcesz to mozesz mi cos pojechac( ostatni link na dole ) COŚ NIE TAK, NIE UWAŻASZ??????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1189 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14263
filar53 ??O co Ci chodzi ??Bo mi chodzilo ze Mikutnik moze wejsc do mojego posta i mi pojechac (skrytykowac sylwetke) wiesz taki slang .Chyba cos zle zrozumiales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Sory StefaNX. Faktycznie źle zrozumiałem ale parę innych forumowiczów mogło też to tak zrozumieć że chodzi o soga.
Jeśli chodzi o tego linka i fotki to masz moje uznanie.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1189 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14263
filar53 to mozesz rzucic jakis komentarz u mnie rownierz pozdrawiam juz wyjasnione wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
bardzo ladnie chcialbym miec taki poziom tluszczu co ty. Sog sie nalezy. pokaz nogi i plecy.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4907
witam!!! dzieki za komentarze nie spodziewalem sie tylu pozytywow)co do zdjec moich nóg to nie jest moja dobra strona prawde mowic nie skupiam sie tak na dolnej partii jak na gornej wiem żle robie ale zalezy mi na stalej masie 70kg przy ktorej wyciskam na lawce pozimoej 140kg nogi nie sa mi tu potrzebne moim zdaniem to tylko zbedne kilogramy ktore nie pomoga mi w wiekszych osiagach ( moze nie mam racji prosze o komentarz co wy na to???).Co do proporcji wszystko jest wpozadku ;)POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Pamiętaj o jednej bardzo ważnej sprawie. Trening nóg zwieksza produkcję testosteronu w Twoim organiźmie.Może byś się jednak zastanowił czy nie warto ich ćwiczyć???? Decyzję zostawiam Tobie. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3680
dla mnie good. klatka piersiowa elegancko

-_-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plecki do oceny

Następny temat

czako86 - pierwsza odslona %-)

WHEY premium