SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sugestie i uwagi

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155


Witam
mam 23 lata ćwiczę o 17 miesięcy. Na początku ważyłem 75kg w chwili obecnej 95 kg. Proszę o oceny i sugestie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3074
Trudno cos wywnioskowac....wedlug mnie zalalo Cie ostro wziolbym sie za redukcje 20 kilo w 17 miesiecy duzo.Do tego wymiary bicka klatki mysle ze slabo ostro spadniesz ale musisz ciac.To tylko moje zdanie chcesz komenta to pisze jak to widze powodzenia x))

Wola psychiki daje wyniki!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
mało zdjęć, słaba definicja, talia chyba za szeroka. Daj więcej zdjęć i nie tylko od tyłu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
więcej fot bo temat poleci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1283
Zalany;)

nie chce mi sie z toba gadac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155


NR 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155


NR 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19600
Wyglądasz na takiego co silny, ale to zupełnie nie mój typ sylwetki. Redukuj ziomek!
Nie można wiecznie masować;) Strasznie dużo nagromadziłeś tego tłuszczyku i wody.
Ponadto to co wspomniał Matat, szeroka talia. Uzupełnij profil, nie za wiele o Tobie informacji.

P.S. Nie wiem, czy tak zdjęcia wyszły, czy to moja upierdliwość, ale wygląda, jakbyś miał skrzywienie kręgosłupa (troszkę jakby Cię w lewo wygina).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3946
i kolejny na mecie i kartoflach, sylwetka regularnego użytkownika mety - poraża.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 488
lukamator, a może ty pokaż swoją sylwetkę skoro tak wszystko i wszystkich krytykujesz. Mam wrażenie, że jesteś niedowartościowanym zakompleksieńcem, który całe życie jest kopany w doopę przez wszystkich.

Życie zaczyna się po pięćdziesiątce..........
w bicepsie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 488
Na 17 miesięcy treningu jest bardzo dobrze. Trzymaj dietę i do treningu dołóż areoby, zobaczysz za 3-4 miesiące jakie będę postępy. Koniecznie wrzuć nowe fotki po tym czasie.

Życie zaczyna się po pięćdziesiątce..........
w bicepsie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155
CO do komentarza "Nalas " to rzeczywiście trochę mnie wygięło. Ale skrzywienia nie mam...:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

46 lat - fotki do oceny

Następny temat

takie tam

WHEY premium