SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sucha skora obrzeki i pragnienie mimo picia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 97 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234
dlaczego mimo ze mam pragnienie pije ok 4 litrow dziennie to mam sucha skore luszczaca sie i obrzeki pod skora zatrzymuje mi sie woda a komorki sa pewnie wysuszone, co to moze byc? badania mam ok tylko alubina jest lekko podwyzszona 5.1 a norma jest do 5 co niby swiadczy o odwodnieniu, ale ja nie mam zadnych biegunek, raczej zatrzymuje ta wode bo az mi zyly wychodza i glowa boli czasem i jestem pobudzony jak sie duzo napije, troche pomaga mi spiroloktan obrzeki schodza a i skora robi sie bardziej nawilzona . myslalem ze to moze cukrzyca ale cukier mam ok , a przy obciazenie 75 gramami glukozy podskoczyl mi cukier z 85 na czczo do 91 , niby w normie ale malo podkoczyl po takiej dawce gluzkozy czemu? tylko nie wysylajcie mnie znow do lekarza bo on mowi ze mam wyniki na granicy normy i on nic nie moze zrobic( a wiec co mam czekac az bede umieral wtedy sie mna zajma)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1513
miałem coś podobnego-piłem nawet 6l wody i nie mogłem do końca ugasić pragnienia, bardzo wysychała mi skóra wokół ust, (nawet robiła sie białaco smiesznie wygladało)a te zyły...kiedy spuszaczałem na dół ręce to normalnie masakra myślałem że mi zaraz wystrzeląnie wiem dokładnie co mi pomogło, ale zmieniłem wode na źródlaną a po treningach średniozmineralizowaną( przedtem piłem głównie shit jakim jest woda z czajnika)poza tym zacząłem łykać komplexB, A+E i zacząłem bardziej intensywnie się ruszać( prucz siłowni jakis jogging, pływanie)lekarz zapisał mi tez jakieś ziółka ale niestety nie pamietam ich nazwy, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hipohondryk z cibie gino a mzoe amsz nadcisninie na skore to capivitapluse i plyny balneum hermal plus albo linola a luszczy sie an calym ciele czy ajkies miejsca szczegolne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
wg mnie za duzo pijesz (chyba że duzy wysiłek)
albuminy są ok !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WSTYDLIWY PROBLEM

Następny temat

rak

Wiecej