SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

subkultury

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 301 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3698
ej Casssiel, gdzie chodzisz na taja? jeśli do Kowalczyka to do ktorej grupy?

[BTN CREW]

"powiedz mi dobre słowo albo nie mów nic"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
cassiel jak niezbyt wiesz o czym mowa to nie mow, bo wyglad to tylko przykrywka, bycie hiphopowcem czy deskorolkowcem nie polega na noszeniu szerokich spodni(choc niektorym tak sie niestety wydaje...),tak jak bycie skinem nie polega na tym ze jest ktos lysy.
to są ideologie, sposob na zycie, a obior jest aby ulatwic identyfikacje miedzy sobą i jest czesto scisle zwiazany ze sposobem myslenia.


netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 39 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1923
Netfan: SFD jak sama nazwa wskazuje to forum sportowe i oczekuje od niego konkretnych ,rzeczowych informacji ( bynajmniej nie o subkulturach ).
W zęby można dostać od każdego i za wszystko ( nie ważne czy jest to metal, skejt ...).Nie interesuje mnie z kim się będe bił ,ale jak. Po twoim wieku i "gorliwości" wypowiedzi widze że odpowiednia "szufladka" i "ideologia" jest dla ciebie bardzo ważna ale myśle że czat wirtualnej polski o subkulturach bedzie lepszy.
P.S zainteresowałeś mnie tą ideologią skejtów. Za moich czasów ( he he fajnie brzmi ) poprostu jeździliśmy na deskach, piliśmy piwo, paliliśmy blunty i nikt nie doszukiwał sie w tym ideologi poprostu fun i tyle. Chyba się dużo pozmieniało. Bez urazy .
BMB : Serafin
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
jak nie ma sie do czego przyczepic to sie przyczepia do wieku no nie?
ja tez nie widze roznicy w tym z kim przyjdzie sie bic...ale przeciez nawet o tym nie wspomnialem, wiec nie rozumiem o co ci chodzi.
nie rozumiem czemu mialbym sie czuc zaszufladkowany(?) hehe, jak to fajnie brzmi...
no a jezeli myslisz ze dajmy na to...dresiarze i hiphopowcy mają taki sam tok myslenia, to nie wiem po co mialby byc jakis podzial?(a jest i nie da sie temu zaprzeczyc)
i na koniec taki przyklad...w czasie kiedy jezdziles na desce, budowano nową rzecz na placu (wiesz o co chodzi po prostu cos co sie nadaje na miejscowke)i myslales czy bedą fajne rurki murki itp. myslisz ze dla przecietnego czlowieka ma znaczenie jaką wysokosc bedzie mial murek przy sklepie?
pisz netfan z malej litery
peace

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 39 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1923
Sorrki netfan ale nie chce mi sie i nie bardzo widze sens kontynuowania tej jałowej dyskusji.Przeczytaj dokładnie pierwsze zdania, to forum to nie miejsce na takie rozmowy.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
a....no dobra forum sportowe, a kto ci kaze akurat czytac TEN post??sa tu tysiace innych dotyczace sportu...nie odpisuj juz

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7786
ja jestem kibicem, myslcie co chcecie, ale w "moim" miescie kibice sa honorowi i zaczepiaja tylko punkow czy tam brudasow, tak to jakies solowki czy ustawki po kilku.... SOKOL NISKO! ;]

"Strach jest największym wrogiem walki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4436
Z tymi Skejtami to przesadziłeś, sam jestem Skeatem i uważam,że duże spodnie dają większą Swobodę ruchu nogami....

To do początkujących-NIE ĆWICZCIE TYLKO KLATKI PIERSIOWEJ!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 301 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3698
no ja tez jestem skatem i jak chce kopnąć wyzej nie da rady, bo krok zatrzymuje...
najwygodniejsze to są dresiki do wszystkiego, i sie jakos na nie przerzucam. nara

[BTN CREW]

"powiedz mi dobre słowo albo nie mów nic"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
Starszego tematu nie było ?

BORN TO RISE HELL
MEMBER OF DBZ TEAM !!!
LEARN TO THINK THEN TO FIGHT !
IM WIĘCEJ POTU NA TRENINGU TYM MNIEJ KRWI W WALCE !!!

human at sight,monster at heart

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chodzenie po okręgu

Następny temat

gościa do sparingów

WHEY premium