SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

styczeń = boks, początek

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1215
Witam!
Od przyszłego roku zamierzam zapisać się na boks. Treningi 4 razy w tygodniu i w dodatku za free. Tylko trzeba sobie ubezpieczenie zapłacić. Bardzo mi to pasuje, ponieważ treningi są niedaleko ode mnie ok. 9km.
Ale po co konkretnie ja tutaj pisze? A po to żeby poprosić was o rady. Nigdy wcześniej nie trenowałem żadnych sportów walki! Chciałbym się przygotować jakoś przed tymi właściwymi treningami.
Czy jesteście w stanie polecić mi jakieś ćwiczenia? Wiem że czasu mam trochę mało bo niecały miesiąc, ale zawsze coś.

Moje dane:
Wzrost - 185cm
Waga - 70kg
Wiek - 16 lat

Z góry dziękuję za pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Pobiegaj, pochodź na basen, poskacz na skakance.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
ciekawe ile % tych co zakladaja posty typu:

od nastepnego tygodnia/ miesiaca/roku zaczynam cwiczyc, co robic ?

naprawde idzie trenowac...

ale jeszcze zalosniejsi sa ci, ktorzy w ogole nie trenuja, pisza, ze niedlugo zaczna, a sami doradzaja w tym dziale

Zmieniony przez - obelixik w dniu 2007-12-04 17:10:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1215
Tak naprawdę to w tym dziale chyba nikomu nie doradzałem! A ćwiczyć będę, ponieważ mam blisko, za free i jeszcze dobre towarzystwo.

Odnośnie tego biegania i skakanki!
Ile czasu powinienem poświęcać na takie treningi z bieganiem i skakanką?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
duchwg - nie pisalem o tobie, tylko ogolnie

bieganie co drugi dzien, do godziny maks, skakanka kilka rund 2-3 minutowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Jak Obelixik.
Spokojnie mozesz zaczac biegac, skakanka do tego (kup najlepiej jakas szybkosciowa) i zaczynajac od ok 2 rund dwuminutowych dochodz do jakis 5, no ale najpierw, to sie prawdopodobnie bedziesz musial nauczyc skakac.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2731
Wystarczy jak nauczysz sie poruszac na skakance a reszte osiagniesz na treningach:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

złamanie śródręcza

Następny temat

Trening bokserski

WHEY premium