SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

strawnosc pokarmow - sposoby regulacji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11346
allo, klania sie bywalec dzialu dla uzaleznionych od tabletek i olejkow

problem mam nastepujacy - mimo dokladnego gryzienia, popijania duza iloscia wody, dostarczania wszystkich niezbednych wit/min mam wrazenie ze wiekszasc z tego co zjem laduje w kibelku, a ze troche w tym sporcie siedze, to pewnie nie tylko mi sie wydaje

jedynym sensownym sposobem na sprawdzenie tego byloby zliczenie suchej masy posilkow z tygodnia i suchej masy k***y, tyle ze takie cos mialoby sens w laboratorium na szczurach - ja nie mam zamiaru tego robic

zalozmy wiec ze slabo trawie - jaki moze byc powod? jakie rozwiazanie?

moja dieta obecnie to 3-4 pelnowartosciowe posilki + czasem pomiedzy jakies wegle z piekarni, na noc czasem bialko ok 10-20g w formie jakiegos mieska

wiekszasc posilkow to bialy ryz + piers/wieprzowina, oraz chleb razowy + wedlina

nie uzywam soli przypraw majonezow i innych smieci

nie mam zadnej teorii na temat tego co powoduje moje problemy, doraznie moznaby stosowac probiotyki i enzymy trawienne ale chyba na dlusza mete(na cyklu to u mnie sprawa oczywista) nie uznaje tego za rozwiazanie

cowiec... POMOCY !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 375
a może kolega z błonnikiem przesadził albo jest przepchany węglowodanami? te białko tak na noc jak brzuszek nie trawi to też nie kolorowa sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11346
przepchany ww to raczej nie jestem bo przy metabolizmie umiarkowanego ekto i 80kg "suchej" wagi zjadam okolo 300-360ww dziennie co daje mi kontrole nad wzrostem poziomu sadla

chyba ze czegos nie wiem?:>

miesko przed snem wrzucam okolo 30-60minut - uwazasz ze jest to zbyt maly odstep czasu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 375
Podobno najlepiej gdy spożywamy pokarm 2h przed snem, raczej 30 minut to za mało, chociaż i mi się zdarza. Postaraj się jeść wcześniej i uważam, że powinieneś poczuć różnicę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11346
w trawieniu roznicy napewno nie bedzie, gdyz nie jjem tych nocnych posilkow zbyt regularnie - i zadnych zmian nie zaobserwowalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może spróbuj nie łączyć białek z węglowodanami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Masz takie wrazenie czy sprawdziles to dokladnie? Bo to moze byc mylne wrazenie. Jakie masz objawy? Wzdecia, gazy?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11346
takie objawy ze potrafie ocenic ile zjadlem i ile zostawilem w kiblu, roznica jest niewielka...
a blonnika nie jjem zbyt wiele wiec cos tu nie gra...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Ale wydalasz pokarm odrazu w takiej postaci jak zjadles?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 375
poza tym to zalecam pić dużo wody mineralnej i od czasu do czasu dżemik z czarnych porzeczek na biegunkę :) a i jakaś multiwitaminka nie zaszkodzi - może po prostu witamin Ci brak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11346
witamin nie brak, pytanie o postac - nie, wydalam pokarm w postaci GOWNA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę- mile widziana pomoc ;-)

Następny temat

Dieta - redukcja - good?

WHEY premium