SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

storm

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 133
Witam pisze byście mi pomogli ponieważ marnie się znam na odzywkach. A mianowicie chciał bym teraz wziąć universal storm i do tego shock therapy i chciał bym się dowiedzieć czy brać do tego jeszcze jakieś białko i jakies carbo czy tylko tamto wystarcz, a może cos innego brac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 262
Masz matriks kreatynowy i przedtreningówkę. Reszta odżywek, które podałeś, to typowo do uzupełnienia diety jeśli masz braki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 133
Diety brak własnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3161
Slabe są te nowe stacki z universala . Jak dla mnie szkoda kasy .
Pierwsze pytanie staż na siłowni ? Ile ważysz ? Czy masz diete ?

No One Lives Forever

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 133
mój staż to rok waze 86 kilo jak narazie brak diety starm sie dobrze odzywiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3161
Bez diety wielkich efektow nie oczekuj . Moze zamiast inwestowac tyle kasy w ten stack , kup sobie sama przedtreningowke np polece Ci dobra i tania - Ostrovit PUMP , bardzo dobra pompa , pobudzenie i jakosc treningu i jak chcesz brac krete to dokup sobie do tego monohydrat z SFD , a zaoszczedzone pieniazki wydaj na ryz , kurczaki i jego zamienniki

No One Lives Forever

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 133
dzieki za pomoc przemysle to
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer w dni nietreningowe

Następny temat

które białko będzie dla mnie lepsze ?

WHEY premium