SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sterydy i żona w ciąży

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
mam zamiar zacząć cykl, enan + deka...moja żona jest w 6tym tygodniu ciąży...czy mozemy bezpiecznie uprawiac seks, czy sterydy mogą mieć jakiś negatywny wpływ na rozwój płodu? ja mam 23 a żona 22 lata...bardzo prosze o jakies informacje na ten temat, dzieki z góry
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8717
najwyzej urodzi malego leonidasa

VeB!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 329 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11013
nie ma żadnego wpływu...bądź spokojny...
chyba że masz zamiar podawać to żonie
pozdro

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Albo miales stycznosc z boldem

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30051
nie podbijaj za bardzo testo bo dziecku dziure w glowe wystukasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15316
ja tam bym mimo wszystko nie ryzykował. na pewno dla Ciebie zdrowie dziecka jest ważniejsze niż +2cm w łapie. ewentualnie apteka, bo jakoś tak underów bym sie bał, choc nie potrafie wyjasnic dokladnie dlaczego.

I gratulacje poza tym!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
mirmillo wyjdz i nie wracaj

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najwyzej urodzi malego leonidasa

hahah co za łeb



Dymaj spokojnie, dziecku nic nie będzie

Ja bym sie prędzej bał zapłodnić kobite na cyklu, pewnie bezpodstawnie ale jakiś tam dyskomfort jest psychiczny, jednak chłopaki płodzą dzieci zdrowe na cyklach i wszystko gra


Ty możesz bzykać bez obaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15316
miczelx, wyrazilem swoją opinie na temat i napisalem co ja bym zrobil. Chyba wlasnie po to jest forum, zeby wyrazac swoje zdanie. nie kaze stosować sie autorowi do tego co napisałem, gdyż jak sam napisałem: nie potrafie wyjasnic dlaczego, po prostu wolalbym poczekac z cyklem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 987
mirmillo ogarnij sie chlopie czytaj ze zrozumieniem przeciez zonie nie bedzie ladowal sterydow tylko zobie,chlopie ona juz jest w ciazy co ty chlopie?jak cos jarasz to nie pisz na forum qrwa
ps.moja coreczka splodzona na grubym cyklu test na poziomie 16000tys norme wszyscy znamy poza tym koks byl grany w tamtym czasie c2dkokojambo znaczy sie
dziekuje panu bogu ze jets zdrowa i sliczna wogole
dobranoc chlopy

Zmieniony przez - Szamakooks w dniu 2010-02-09 23:03:16

- OFF - :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobranoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie GH w pl.

Następny temat

test + wino (pierwszy cykl)

WHEY premium