SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stereotyp połączenia mety i omy czy aby napewno??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7178
Witam! wpadłem na pewien pomysł odchodzący od stereotypów tzn. w przypadku połączenia mety i omy meta zwykle występuje na początku cyklu. A mój pomysł jest taki żeby spróbować lekkiego fronta z omy i wogule ciągnąć ją 8 tygodni, zejść propem 3 tygodnie i tu UWAGA!!: meta startuje dopiero od 8 tygodnia czyli tydzien wkreca sie jeszcze razem z omką i rozkręcona zchodzi pod koniec razem z propem taperem:

1 bold(front 800mg: 1dzien-200,3dz-200,5dz-200,7dz-200)
2-9 bold 400mg ew
1 oma(front ok.800mg: 1dzien-250,3dz-250,5dz-250,9dz-250)
2-8 oma 250mg e3d
8-11 meta 25mg ed (taper pod koniec)
9-11 prop 100mg ed (taper pod koniec)

+ do cyklu wrzucam finasteryd i nolve brane od poczatku do konca.

W tej kombinacji sugerowałem sie nie tyle zejściem z mocnego środka w celu unikniecia spadków co nawet delikatnym progresem spowodowanym przez wrzucenie mety pod koniec omy. Moje pytanie nie dotyczy porad co do dawek i rodzaju środków(dlatego tez nie wypelniam ankiety) ale interesuje mnie czy taka metoda mogla by sie sprawdzic bo moja jedyna obawa jest taka ze w 8 tygodniu receptory beda juz tak zapchane omą że meta w tym przypadku nic nie wzniesie. Jak to jest

.:::Amicum:proba:::Probatum:ama:::.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
mi sie to podoba sam tak robie teraz najpierw omo solo 4-6tyg w wysokiej dawce pozniej dopiero dodaje mete i progres musi byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
gowno da ten bold przez 9 tyg, fronty nie pasuja do tego cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7178
SHIELD bold 9 tygodni troche krótko i dlatego front jest czemu uwazasz ze to nie pasuje?

.:::Amicum:proba:::Probatum:ama:::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
trzeba jeszcze wiedziec z jakiego srodka mozna front robic. koncowka rowno prop z meta tez nieciekawy pomysl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7178
SHIELD wszystko fajnie tylko jakbyś jeszcze uzasadnił czemu tak a nie inaczej to byłaby malina bold sie dlugo wkreca i czemu nie możnaby mu było pomóc w tym troche bede wdzieczny za jakies uzasadnienia w nastepnych wypowiedziach

.:::Amicum:proba:::Probatum:ama:::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Zrobisz cykl tak jak se zaplanowales i tak ci pojdzie i tak.A pozniej bedziesz chwalił jaki to super sposob wymysliles
Kazdy ma jakies swoje rozpiski jesli juz uzywał duzo towaru bo kazdy roznie reaguje.Jesli juz duzo koksu zjadles to nie powinienes sie pytac o takie rzeczy.Jesli mało to trzymaj sie "stereotypow" bo są sprawdzone przez innych.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7697
czesc
jesli mozna cos zasugerowac.
Chcesz sie tyle kaleczyć ?:) boldka podaj sobie 2x w tyg wystarczy. 800mg nie bedzie potrzebne, zejdz na 400 przez caly czas.
nad propionicum na samym koncu bym sie zastanowil - mimo ze to 100 na kazdy dzien i poczatkowo poczujesz szarpnięcie to odpuscilbym propa zdecydowanie juz na tym etapie.
pozdro

Pozdro
Asmodis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Druga sprawa nie wiem co i ile jadles ale wymiarow nie masz powalajacych.Wiec jesli nie miales wieszej stycznosci z omo/bold i nagle pjerdolniesz sobie ponad 1,5 soku w tydzien to tez sie mozesz zdziwic

Zmieniony przez - rezun w dniu 2008-08-23 15:53:30

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7178
rezun chyba masz racje bo rzeczywiscie zjadlem tego malo i musze sie dobrze zastanowic nad tymi frontami moze sie ogranicze do lekkiego fronta z samej omy albo naodwrót ktoś jeszcze sie moze wypowie

.:::Amicum:proba:::Probatum:ama:::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
dla mnie nie ma tu nic innowacyjnego..

sporo ludzi widzialem schodzacych metanem z cykli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Agovirin DEPOT

Następny temat

Enan + prop i npp

Wiecej