SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stary wygląd potreningu

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 300
Nowa strona to totalne badziewie, błąd na błędzie, połowa funkcjonalności nie działa, bardzo nieintuicyjna, naprawdę szczerze żałuję wydanych 400 zł na roczny plan dietetyczno-treningowy. Pieniędzy pewnie nie odzyskam, pozostaje chyba tylko przełknąć ten PoTreningowy przekręt i przejść na inny serwis. Szkoda, dotychczas byłem bardzo zadowolony.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 44 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 344
Miałam już nic nie pisać, ale napiszę. W świetle tego ,co tu uczestnicy , korzystający z SFD po treningu za ciężkie pieniądze, a piszący, że nie są zadowoleni,że strona jest zła, to dlaczego, nikt ich nie słucha i upiera się przy nowym ,nic nie wartym? Nie pojęte. Nie szanujecie ludzi. Takim sposobem, już nikt od Was nic nie kupi. Czy o to Wam chodzi? Pewnie macie dużo ludzi i nie zależy Wam na innych, ale z czasem możecie ich stracić. Już nie jedno forum zdechło przez takie działania. Może nie mam racji, ale tak czuję i dlatego ośmieliłam się napisać.W końcu, to my z tego korzystamy i to my, powinniśmy mieć decydujące zdanie, chyba ,że jest inaczej?


Zmieniony przez - majaf w dniu 2016-08-16 14:01:33
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, w dniu dzisiejszym został wgrany pakiet poprawek w tym poprawki do wiadomosci prywatnych, ponieważ u niektorych uzytkowników był z nimi problem. Jezeli chodzi o wyszukiwanie produktów zywieniowych to również wszystkie produkty powinny być dostepne czy to w dzienniku czy w kalkulatorze. Proszę o informacje (konkretne dane) jezeli jakiegos produktu nie ma. Caly czas pracujemy nad PoTreningu.pl, ufamy, że nasza praca i zmiany które wprowadziliśmy zaowocują w przyszłości Państwa większym zadowoleniem z korzystania z portalu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 300
Zadowolony to będę jak mi oddacie moje 400 zł za plan.


Zmieniony przez - Świniozaur w dniu 2016-08-16 15:59:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezeli chodzi jeszcze o wszystkie szablony posiłków, produktów i produkty własne to wszystko jest nadal, nic nie zniknęło. Nadal mozna rowniez zapisywac produkty wlasne.
Rozumiemy jak wielka jest siła przyzwyczajenia, ale prosimy o chęć spróbowania przestawienia się na nowy layout. W dłuższym terminie obiecujemy że to zaowocuje jeszcze wiekszym zadowoleniem z korzystania z portalu :)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 300
Wcześniej można było przyjść na siłkę z samym telefonem, otworzyć przeglądarkę i jednym kliknięciem dodać nowy wpis treningowy z szablonu, drugim kliknięciem zaktualizować ciężary, a trzecim całość zapisać i super. Wszystko działało i było wyświetlane w przejrzysty, czytelny sposób.

Teraz po zalogowaniu na telefonie czy komputerze wszystko się na siebie nakłada, wyświetla nieprawidłowo, zmiany/nowe wpisy się nie zapisują, jeden błąd się wyświetla za drugim, interfejs jest chaotyczny, nieintuicyjny, a każda operacja wymaga więcej zachodu niż wcześniej. Lepiej już przyjść na siłownie z zeszytem i ołówkiem, a z PoTreningu całkiem dać sobie spokój.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 300
Doprawdy zadowolenie sięga zenitu: 'Mój profil>Szablony treningów>Dodaj szablon>Zakończ> neverending loading screen - wczytywanie w nieskończoność, szablon nie zostaje utworzony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 300
Łaski nam nie robicie, nie jesteśmy Waszymi darmowymi testerami. Jesteśmy końcowymi użytkownikami, którzy zapłacili za produkt, który w obecnym kształcie się do niczego nie nadaje. Kropka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2556
Witam, dodaje sobie wszystkie produkty które będę spożywac w ciągu dnia, niestety nie widze sumy makroskładników na samym dole oraz łacznej sumy kalorii, musze sobie dodawac poszczególne wartości na kalkulatorze... masakra, ma ktoś taki problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 151 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6180
Witam,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dodawanie posiłków dzień wcześniej na potreningu.pl

Następny temat

Błąd w wysyłaniu wiadomości

WHEY premium