SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzęt treningowy: RĘKAWICE BOKSERSKIE - pytania tylko tutaj !

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja się nie spinam z rękawicami, bo te popularne są już dość przyzwoite, a na zawody i tak potrzebne z certyfikatem. Everlast to kompletne dno, przyżądówki rozsypały się kumplowi po kilku treningach. Wolę trzy razy zmienić średnie rękawice, niż katować jedne latami, bo gąbka staj się coraz twardsza i mniej elastyczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 232
Gdzieś już się pytałem, ale nie dostałem odpowiedzi... Jak wiążecie taśmy pod takimi rękawicami?https://bushido-sport.pl/product-pol-119-REKAWICE-SPARINGOWE-DO-MMA-KRAV-MAGA-SKORA-ARM-2009-M.html[/url] Na YT każdy to robi inaczej, a poszukuję wiedzy od osoby, która kuma temat, bo póki co to mam pięknie poobcierane palce..







Zmieniony przez - sebter95 w dniu 2018-07-03 16:29:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 975
Pod rękawice MMA nie koniecznie musisz mieć owijki, jeśli jednak już chcesz mieć to owijasz tak samo jak pod bokserskimi, na YT masz sporo filmików różnymi metodami
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 273
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5
Witam a ja mam pytanie korzystam z sprzętu klubowego trenując rok. Przymierzam się do zakupu sprzętu moje pytanie przy takim stażu lepiej oszczędzić i zakupić np sprzent firmy octavię piszczele, rękawice tp,tp czy np firmy top king gdzie różnica w cenie jest ogromna piszczele Ok 380 zł a rękawice 400 w tym tam za większą polowe ceny również mam sprzent tylko wyprodukowany w Polsce czy warto czy za taki sprzent łapać się dopiero gdy już po paru latach wdrożę się w sport (zawodowo) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5
Oktagon* literówka się wkradła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
witajcie. Ostatnio widzialem rekawice BELTOR tiger - 120 złotych nowe , warto dla amatora ?? obecnie mam dragona za podobne pieniadze , wytrzymał ok roku. Moze ktos uzytkuje te beltory ?

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy na zawodach MMA obowiązują jakieś certyfikaty na rękawice? W zawodach bokserskich w regulaminie wymienione są konkretne modele i certyfikaty. jakie najczęściej spotykamy na zawodach MMA? Startowałem w takiej nietypowej formule i każdy zakładał co chciał. Ja wziąłem klubowe ze sporą poduchą, a obrywałem dużo bardziej dotkliwymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
Kupilem rekawice BELTOR TIGER, moze kogos to zainteresuje. Generalnie pierwsze wrazenie jest bardzo ok, ladnie zapakowane . Jednak blizsze spojrzenie na szwy i wykonanie troche rozczarowuje. Poprzednie rekawice za ok 120 złotych z firmy DRAGON wygladaly duzo lepiej, tu mam wrazenei ze szwy pojda po 2-3 miesiącach. Zobaczymy, samo dopasowanie jest fajne dosc dobrze usztywaniaja nadgarstek - mysle ze lepiej niz poprzednie dragony, moze to wynika z tego ze sa nowe i rzep chodzi super. Cena jest smieszna 129 zlotych , ladnie wygladaja . Jesli wytrzymaja rok bede zadowolony. Przesle swoja opinie rowniez za ok 6 miesiecy. Material rekawic jest jakby sztywny, dragony byly takie miękkie jakby naturalniej wykonane (mniej sztucznych materiałow). Na temat tych rekawic nie ma za duzo opinii wiec moja moze byc pomocna
1

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 442
Witam, czy ktoś z Was miał może styczność z rękawicami King Pro Boxing http://kingproboxing.com/ ? Czy to są te same rękawice co King Professional, tylko logo inne? Czy może jakieś podróby?

Nie było pytania, King Pro Boxing to to samo co King Professional.


Zmieniony przez - Mazi90 w dniu 2018-09-20 00:20:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KB po raz pierwszy...?

Następny temat

Czy używacie kasków w sparingach

Wiecej