SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzęt treningowy: RĘKAWICE BOKSERSKIE - pytania tylko tutaj !

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2066
Okk, a te ; ) ?
http://allegro.pl/u-trenera-rekawice-bokserskie-masters-rbt-2-10-12-i1963828118.html?source=ob  - tylko mnie dziwi ,że takie tanie u konkurencji na allegro po 145 są.

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385
Trenuję Muay Thai przez 3 lata. Ostatnie rękawice jakich używałem to: http://allegro.pl/rekawice-daniken-fight-12oz-szczeka-gratis-i1972932247.html (Daniken Fight) i muszę przyznać, że wytrzymały mi ponad rok. Przyszedł czas na zmianę, zastanawiam się głownie nad dwiema rękawicami (cena do 200zł)
http://allegro.pl/rekawice-bokserskie-masters-skora-10oz12-oz-i1969683665.html (Masters)
http://allegro.pl/benlee-skorzane-rekawice-12-oz-fighter-i1946011775.html (BenLee Fighter)
Bardzo bym prosił o pomoc w wyborze lub "podesłaniu" nowych pomysłów. Z mojej strony jedyne wymagania to: skórzane oraz 12oz.
Z góry dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 686
eq3, jeżeli nie chcesz przyrządówek to bierz, cena jest dobra, jeśli masz wątpliwości to napisz do sprzedawcy i się upewnij.

Rocker121, nigdy nie miałem doczynienia z firmą benlee więc Ci nie doradze, ale do mastersa mam zaufanie, wejdź może jeszcze na stronę mastersa i przejrzych ich wszystkie rękawice.
Tak ogólnie to rękawice do trenigów na sekcji? Tarczujecie na rękawicach, robicie w nich pompki czy bardziej oszczędnie, same techniki i sparingi, a tarcze na łapkach/padach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57
a co sądzicie żeby zamiast kupować te Mastersy (strona 110) dozbierać trochę kasy i kupić z naturalnej skóry czy na pierwsze rękawice i pierwszy kontakt ze sportami walki się nie opłaca ?? (kick-boxing i taekwondo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57
jeszcze mam pytanie czy zna ktoś jakąś hurtownie bądź dobry sklep z akcesoriami do sportów walki np:. Katowice ,Sosnowiec ,Zawiercie ,Dąbrowa Górnicza . ??? z góry wielkie dzięki (i jak jeszcze znalibyście ich adres strony internetowej to byłbym strasznie wdzięczny)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385
Głownie sparingi, treningi na partnerach, ale czasami będą używane do tarcz. Najlepiej jakby nowe rękawice wytrzymały tylko rok. Może znacie jakieś alternatywy do 200zł skórzanych rękawic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Potrzebuję pomocy z wyborem rękawic dla chłopaka 10 lat. trenuje od 2 lat sande. Rękawice ma jakieś nonamy. I myśle nad Everlastami lub matersami. Co polecacie. Dodam, że raczej to powinny być 8 oz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18146
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja bym nie brał - za 150 i nie ze skóry bydlęcej, do tego wąski rzep, ta siateczka od spodu też nie wzbudza mojego zaufania. Lepiej brać za taką kasę już jakieś sprawdzone przez wielu, nie ma sensu się wychylać.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18146
to ktore mozecie polecic ktore mocno usztywaniaja nadgarstek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KB po raz pierwszy...?

Następny temat

Czy używacie kasków w sparingach

Wiecej