SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spowolniony metabolizm ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 346 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7417
a więc,
szczerze nigdy nie mialem zbilansowanej diety co do zapotrzebowania kcal.
dziwie sie, wiec dlaczego nie leci waga skoro jem ok 2100 kcal (ale czysto) ? zapotrzebowanie wyszło mi ok 2800 kcal

poczytalem, doedukowałem się i dowiedzialem sie, ze moj metabolizm zwolnil przechodzac na tzw "ciezkie czasy".

co teraz by zrobic by go ruszyc ? dowalic kcal ? tylko czy odrazu do bilansu na zero czy powoli stopniowo, jak tak to ile kcal co week ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 346 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7417
ok, rozumiem ze mam manipulowac fatem i weglami, a na jakim poziomie trzymac bialku wedlug ciebie ? niemam zamiaru budowac zadnej muskulatury, moj glowny cel to SW, chce zejsc z bf nizej zeby zmiescic sie w nizszej kategorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
wrzuć ankietę działu, dietę w formie zrzutu z potreningu i trening.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 346 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7417
Płeć : mężczyzna
Wiek : 23
Waga : 87
Wzrost : 181
Obwód klatki : 106
Obwód ramienia : 41
Obwód talii : 86
Obwód uda : 62
Obwód łydki : -
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 15%
Aktywność w ciągu dnia : brak
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 2x w tygodniu siłownia - FBW, 5 x sw
Odżywianie : staram sie jesc czysto
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : raczej brak
Stan zdrowia : zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej : sztuki walk, siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : kofeina
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : ok 2000 kcal , czysto


dieta aktualna :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
i tak dzien w dzien? warzywa jakieś jesz?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 346 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7417
Tak, praktycznie dzien w dzien, czasem dorzuce np do omleta 50 g rodzynek, czasem wpadnie jakas pelnoziarnista kanapka , wiec tak moja dieta oscyluje w granicach 2000-2100 kcal. Warzywa tez czasem wpadną (wiem tu moj wielki błąd).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Więc nie tylko zainteresowałbym się jedzeniem zgodnie z zapotrzebowaniem na kcal, ale też bilansowaniem diety wg zapotrzebowania na witaminy, minerały, kwasy tłuszczowe.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 346 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7417
tak, wiem.
1. tylko teraz czy poprostu dać odrazu na 3100 kcal, utrzymac troche na tym bilansie 0 by metabolizm ruszył czy stopniowo dodawać kcal? jak tak to ile co week?
2. chyba w miare ogarnieta osoba przedstawila mi taki myk bym sprobowal - 3dniowy cheatday (mnostwo kcal), nastepnie dac 14 dni na 2750 kcal (-10% deficytu) i obserwowac, a co ty o tym sadzisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
każdy ma swoje metody. ja bym był za Carb cyclingiem i pełnym bilansem w HC i odpowiednio nizszym w 2 pozostale.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 346 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7417
tak ale stopniowo dodawac te kcal czy jak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
powiedzmy 2000-2500-3000 rotując węglami.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 346 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7417
aha, czyli 500 kcal co tydzien zgadza sie? i opierać sie na weglach? a jaki poziom bialka oraz fatu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja - dieta do korekty

Następny temat

Zapotrzebowanie kaloryczne-obliczanie

WHEY premium