SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sportowa sylwetka

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 160646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ten_nowy2 - przejdź się do Gwida dziennika i tam przeczytaj posty Orzegów i MaGora co Cię czeka na diecie z dużą ilością białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2821
A tu link http://www.aptekirodzinne.pl/czytelnia/page/51,morwa-biala-obniza-poziom-cholesterolu-i-cukru zresztą pełno tego w googlach znajdziesz

You don't get what wish for, you get what you work for.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
Jadlem pod 3g I powyzej bialka na 1kg masy ciala I nie mialem problemow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130866
Jadłem nawet ponad 4g/kgmc i żyję.
Niestety nie przyniosło mi to więcej masy mięśniowej chociaż badania naukowe miały dowodzić wzrostu czystej masy mięśniowej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
Wczoraj złapał mnie leń i nie poszedłem na siłownię, jestem przemęczony, wczoraj poszedłem spać o 20:30 co mi się naprawdę nie zdarza, dzień wcześniej to była 21:30 a przeważnie jest to ok 23:00. Więc skoro wczoraj się wyłamałem to dziś ukarałem się
tzw miękkie nogi, z tym że odwrotnie robione:
15 burpees - 1 przysiad
14 burpees - 2 przysiady
13-3 itd. Kiedyś w czasach przed crossfitowych zajmowało mi to około pół godziny. Dziś zrobiłem to w 16 minut i 12 sekund, czyli życiówka

Robiąc 5x5 nigdy się nie wyłamywałem, zawsze wstawałem, a na FBW jakoś często mnie leń dopada i potem muszę karniaki robić w garażu .
Jak zgubuię brzuch (pewnie gdzieś do jesieni zejdzie ) wracam do 5x5 na zasadzie http://stronglifts.com/ - tam robi się tylko 1 MCx5 czyli jedna seria raz w tygodniu więc moje plecy jakoś to wytrzymają. Kuszą mnie też kettlebell. Teraz o ile pracuję 4 pracy 4 wolnego mam czas z rana na siłownię przed pracą, ale będą pewne zmiany w moim życiu prędzej czy później i mogę nie mieć czasu na siłownię. Być może pozostanie mi tylko sztanga i kettlebell w garażu - wiadomo że masy tym dużej nie zrobię, ale chociaż siła i kondycja. Doszedłem ostatnio do wniosku że nawet 70kg przy 10% bf by mnie zadowalało bardziej niż 80kg przy 20%, byleby nie mieć tego odstającego brzucha. Kusi mnie dużo rzeczy, ale z biegiem czasu wiem że nie będzie na to czasu. Chodzi mi po głowie własna firma a to wiadomo że pochłania więcej czasu niż praca u kogoś - obecnie mam dużo czasu ale wiadomo że życie to zweryfikuje więc może być że zostaną tylko pompeczki, ketle i sztanga plus sztangielki - wiadomo że szału nie robi ale więcej niż nic, więc do tego szacu muszę nabrać nawyków zdrowego jedzenia i zgubić ten brzuch plus może nadbudować biceps i barki bo to u mnie najbardziej kuleje.
Byłem ostatnio na basenie (w niedzielę idę znowu) i przyznam że wyglądam lepiej niż większość rówieśników mimo że ch**owo

Zmieniony przez - ten_nowy2 w dniu 2015-03-27 12:11:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
tysiąc myśli na sekundę w tym poście

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
Żebyś wiedział. Dużo mi ostatnio chodzi po głowie. Niepewność jutra, niezadowolenie z tego co dotychczas w życiu osiągnąłem, chęć polepszenia bytu a jednocześnie brak jaj żeby zaryzykować. Dużo mi po głowie chodzi. Wiem tyle że za pięć lat nie chcę robić tego co dziś i żyć jak dziś mimo że powodów do narzekań nie mam. To chyba obawa o zapewnienie bytu dla rodziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
Taki tam kryzys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
Suma moich treningów na ten tydzień to:
Rower: 60km
Wtorek: FBW a potem pół godziny aerobów
piątek: trening miękkie nogi o którym wspomniałem wcześniej z rekordem życiowym 16:12
sobota: 4 rundy 40 sek treningu 20 sek przerwy: pompki, mc z 30kg, przysiad z 30kg, wyc sztangielek 9kg, uginanie bicepsu 9kg, wyc zza karku na biceps oburącz 9kg, pajacyki
niedziela: basen 200m - takiego dystansu nie zrobiłem od kilkunastu lat bo nie pływalem na długści. Nie wiem czy to nie za mało i nie zbyt rozwalone jak na redukowanie pasa, ale w tym tygodniu miałem lenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za pajacyki masz sogacza

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak zacząc

Następny temat

Odważniki kulowe-moja przygoda

WHEY premium