SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spermatogeneza pomocy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
dziendobry mam putanko do expertow ale na poczatku mam prosbe by sie nie wysmiewac z tego problemu i by naprawde rozpatrzec go w powazny sposub i prosil bym o rade i pomoc:
cwicze okolo 4 lat
wiek 20
budowa(chyba nie potrzeba)
a wiec tak po stosowaniu tribulusa i sterolidu activlab mam dziwne objawy wrecz odwrotne do zamiezanych libido spadlo spermato geneza tez czuje sie slaby zmeczony
(wczesniej stosowalem ruznego rodzaju preparaty :biosterol ,testosetrol ,tribulusy ,boostery) i bylo super po nich
przed stosowaniem preparatow jakichkolwiek mialem wysokie libido i duzo naprawde duzo spermy jak zaczolem stosowac libido podwoilo sie sperma tez a po ostatnim cyklu tt+sterolid efekt na nim byl gorszy a wrecz odwrotny malo spermy i libido po odstawieniu libido odrobinke sie podnioslo ale sperma nic co sie stalo????
prosze o pomoc naprawde bo nawet dziewczyna mi to wytyka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
moze sa jakies preparaty i suple poprawiajace zdrowie i pobudzajace jadra do pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
a po co w tym wieku stosujesz te badziewia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
po nich mialem lepsza regeneracje wiecej agresji wiecej sily miesnia byly twarde i nabite zpompowane
poprostu bo chcialem isc inna droga szybciej wiecej lepiej a ze "nie ma skutkow ubocznych" jak przy sterydach to dlatego czlowiek im starszy tym wiecej rozumu nabiera flex pomogl bys prosze bo glupio sie z tym czuje czytalem na forum duzo i wiekszosc osub mialo placebo po tym ja widzialem efekty to bralem ale nie sadzilem ze tak moze to zadzialac w przeciwna strone wiem ze w tym wieku jest testosteronu najwiecej ale wiesz jak to jest z ta kulturystyka a ja bez niej nie umie zyc zelastwo jest dla mnie jak tlen wiec jak pomozesz??
a moze ktos jeszcze moze pomudz?????????????prosze??!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
jedna rada ,skończ sobie wkręcać
jadłeś zwykłe roślinki które tylko wywoływały u Ciebie efekt placebo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
ale co ze sperma i libido??????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
odstawilem to juz z 3 tyg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Honorowe krwiodastwo a przyjmowanie odzywek???

Następny temat

Pewien problem z sutkami

WHEY premium