SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spalanie mięśni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44
Witam, mam pytanie odnośnie spalania mięśni. Mam mocno rozbudowane uda, zbyt mocno w stosunku do całej sylwetki w związku z czym postanowiłam podjąć soe próby spalenia mięśni. I pytanie... ćwiczę na czczo bez BCA w zależności od możliwości 40min do 1,5h. Zaczynam od orbitreka lub biegu, kończę na ćwiczeniach na nogi z niewielkim obciążeniem i dużą ilością powtórzeń. Powiedziano mi, że po treningu mogę zjeść same warzywa lub wypić białko. Co było by lepszym rozwiązaniem? I po jakim czasie moge zjeść kolejny, pełnowartościowy posiłek?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Awanturnica
Hmmm nie dostałam


Tak więc konkluzja narzuca się sama. Osoba która Ci układała jadłospis nie ma bladego pojęcia o żywieniu człowieka. Z pewnością przez taki sposób odżywiania spowolniłaś swój metabolizm, co może zablokować proces odchudzania. Nie wspominając o wielu innych skutkach ubocznych dla zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Witam.

Najgłupszy pomysł na jaki mogłaś wpaść to próba spalenia mięśni. Masz pojęcie o tym, że wpływa to kompleksowo na organizm? Osoba doradzająca jest również niemoralna.

Rozbudowane, ujędrnione nogi wyglądają doskonale u kobiet.
Poprawiasz znacząco swoje gabaryty.

Szczerze wątpię w to aby było tak jak opisujesz. Być może zalega tkanka tłuszczowa, tudzież należałoby ją zredukować.

Wstaw swoje zdjęcie podglądowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
jw, i zdjęcie do oceny koniecznie, bo od kiedy siedzę na forum, a długo już siedzę, nie widziałam tych wszystkich wielkich ud, bicków i czegoś jeszcze wymagającego spalenia. A może trzeba górę dobudować?

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Wyprzedziliście mnie :)

Awanturnica, wstaw zdjęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44
Nie, nie! Tylko nie rozbudowa góry... nie wiem dlaczego nie mogę dodać zdjęć.
A co do tłuszczu, to uda to niestety u mnie najbardziej zalany obszar i z uporem maniaka z nim walczę, ale niestety spalanie ciężko idzie za to mięśnie szybko rosną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Skoro uda są otłuszczone to pozostaje redukcja tłuszczu. Może masz za duże zdjęcia.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44
Najmniejszy możliwy format nie chce się dodać właśnie. A co do rdeukcji... trzymałam dietę kolo 2 miesięcy + treningi 6 razy w tygodniu. Pieknie wyszły mięśnie brzucha, ramion, pleców nawet łydek a na udach efekt był marny... juz nie wiem jal z nimi walczyć. Ociosać nie da rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
ale wiesz, tu jest problem, bo sylwetki to się w dwa miesiące nie robi... No chyba że to jakieś facebookowo-celebryckie przemiany Tłuszcz schodzi z całego ciała, ale na szczęscie, albo nieszczęście nierównomiernie

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Jeśli masz figurę gruszki, to niewiele zdziałasz. Nawet gdy górą będzie ekstremalnie wychudzona, tłuszcz na udach i pupie zostanie.
Jedynym sensownym rozwiązaniem jest rozbudowanie górnej połowy ciała.
Swoją drogą nawet pełne uda mogę wyglądać ładnie i apetycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44
Napisałam, ze dietę stosowałam 2 miesiące :) ze sportem mam doczynienia od lat, bo trenowałam lekkoatletyke od biegów długodystansowych, do skoki w dal, przez rzut oszczepem... w efekcie wylądowałam na siłowni ale tu z kolei robię jedynie treningi funkcjonalne, bo załóżmy kiedy robiłam przysiady nogi rosły wręcz w tempie natychmiastowym i to akurat bylo spostrzeżenie pracujących tam trenerów. A i owszem, spala się równomiernie, ale co jeżeli był okres gdzie mialam wyrzeźbiony brzuch a uda zalane tłuszczem? I to nie są zarty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44
Napisałam, ze dietę stosowałam 2 miesiące :) ze sportem mam doczynienia od lat, bo trenowałam lekkoatletyke od biegów długodystansowych, do skoki w dal, przez rzut oszczepem... w efekcie wylądowałam na siłowni ale tu z kolei robię jedynie treningi funkcjonalne, bo załóżmy kiedy robiłam przysiady nogi rosły wręcz w tempie natychmiastowym i to akurat bylo spostrzeżenie pracujących tam trenerów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy z zakupem

Następny temat

Trening i dieta

WHEY premium