SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

smierdzaca kreatyna

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 563
Siema ostatnio zakupilem creatine powder hi teca i po otwarciu śmierdzi gdy przesypalem do innego pudełka już przestało śmierdzieć czy to tylko pudełko tak śmierdzi ? Daty ważnośći nie widzę więc nie mogę sprawdzic i nie wiem czy ja brac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49516 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385499
dziwne , fiołkami kreatyna nie pachnie moze tez plastikiem zaciaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 563
Nie mówię że ma ładnie pachnąc ale poprzednie kreatyna była bezwonna tylko inna firma a ta śmierdzi takim. Właśnie plastikem a jak przesyłem w pudełko po tamtej kreatynie to jest ok może to przez kolor pudełka bo jest czarna a została przyslana wysylka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12026 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
kwestia opakowania, szamaj

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokladnie jak czujesz ze w tym srugim ok to znaczy ze to nie kreta robi ten zapach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 563
Aha tak właśnie myślałem a jeszCze mam jedno pytanie bo na cyklu z mono trzeba dużo pic więc czy mogę pic wode z kranu bo niemam cZasu żeby codziennie wode kupować a x przegotowywaniem wody jest ciezko ponieważ mam inne zajęcia czy to szkodliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49516 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385499
szkodliwe nie warto , na prawde obojetnie jak zapewniaja ze masz czysta wode , jak coś przegotuj albo idz do apteki czy gdzieś gdzie maja duze baniaki z dystrybutorem i lej do butli :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 563
Aha czyli przygotowana woda z czajnika może być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 563
Dzięki za odpowiedzli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wcięcia na brzuchu.

Następny temat

Plan Treningowy

WHEY premium