SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

slaby poped/libido wyniki badan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
MOJE WYNIKI:

[I83] SHBG ↓ 10,87 nmol/l 11,4 — 52,3 a1 - 12:40 23-01-2014

Prolaktyna 369,4 mU/l 98 — 456 a1 - 15:18 24-01-2014

Testosteron 12,3 nmol/l 9,9 — 27,9

Kortyzol (jedn. tradyc.) 40,78 µg/dl godz. 7—10 norma: 6,2 — 19,4

TSH 4,03 mU/l 0,27 — 4,2

Estradiol 145,3 pmol/l 28 — 156 b2 - 13:53 2

LH 3,47 U/l 1,7 — 8,6

Progesteron 2,73 nmol/l 0,7 — 4,3

Witam.

Rok temu zaczalem brac pro-mag,meta,tren(prohormon) po jakims czasie spadlo mi libido rownoczesnie poped sexualny.

przerwalem cykl odblokowywalem sie clomidem i boosterem z l-dopamina.

Nie przynioslo to efektow. libido bylo zerowe.

ze 103kg spadlo teraz do 84kg masy.

Czulem sie fatalnie fizycznie i psychicznie

minelo pol roku gdzie bralem tribulusy i inne cuda co delikatnie poprawialo sytuacje.

miesiac temu wzialem hcg i tamoxifen

strzal 3000j potem 2000j i tydzien na tamo.

Czulem ze mam wiecej energi ale zmualalo a libido srednie poped slaby

endokrynolog powiedzial ze to stres i depresja ale cos mi sie wydalo ze za 150zl musial cos wymyslec.

po paru dniach doczytalem sie o witaminie b6 i zaczlem lykac

bardzo mocno na plus poprawila sie energia samopoczucie .

poped slaby lecz juz cos czasami sie chce wiadomo co

dodam ze wczesnie bardzo wczesnie chce dochodzic podczas stosunku a czlonek nie ma porannych wzwodow i jest jakby malo ukrwiony

CO robic ? jakie badania

co z tym popedem?

marna sprawa ale moze ktos cos mial podobnego i cos sie da wykminic.

No Panowie co da sie z tym zrobic
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2488 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47609
Zarzuć pełną ankietę działu

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 142 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7248
hehe, coraz wiecej takich tematow na forum sie pojawia, pokolenie trenu i ph haha

a tak co do badan to kortyzol za duzy ale nie jakos mega
lekarz moze miec racje ale powinien przepisac antydepresanty by wykluczyc psyche.
to b6 to po ilu dniach poczules roznice i jakiej dawce ? (sadze ze efekt placebo)

tak na powaznie to poczekaj na wpis hermmana1

czy te badania to lekarz sam ci wskazal ? czy nie kazal robic nic wiecej ? u jakiego lekarza byles ?





Zmieniony przez - menda_pijak w dniu 2014-02-05 01:56:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93966 Napisanych postów 363776 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667058
badania nie są złe kortyzol wywalił daj witamine c w dawce 3-4 razy dziennie po 1 gramie do tego gabba ,glutamina,omega-3

a branie ph to powtarzam w koło jest największym d****izmem,to jak bys poszedł n=się napić i kupił denaturat.Myslcie panowie!!!!

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Proporcje Testo, Estro, Prolatyna też nie za ciekawe. Szkoda że nie masz badań z przed cyklu można by porównać a tak nie wiadomo jakie masz naturalnie. Ja bym zarzucił jeszcze np Ari w małej dawce. Powinno ruszyć estro jak i prolaktynę, wtedy też teść mógłby wzrosnąć bo może go blokować prolka. Ale najpierw zbij kortyzol jak to nie pomoże to zajmiesz się tymi 3 hormonami/proporcjami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
to nie placebo. lykam kompleks B,wit C i do tego cynk. w ciagu dnia czuje delikatie ze podwyzsza sie libido ze jest jakis poped ale czlonek jest slabo czuly na bodzce. powiem w prost nie da rady renia ruszyc tego "bydlaka" nie ma erekcji z rana ,jest slabo ukrwiony ,czuc ze malo tam sie dzieje. gdy dochodzi do stosunku chce wczesniej dochodzic nie mam kontroli . w ciagu dnia skacze mi napewno poziom tescia i czuje sie git ale poped slabo. moze kwas d asparaginowy zeby podwyzszyc LH co za tym idzie tescia. moze T-bomb. ja juz nie wiem Panowie. nie chce brac szitu zeby bardziej sie nie rozregulowac. endokrynolodzy to sie nadaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
no szkoda ze nie mam badan przed. dobrze prawisz odnosnie tej regulacji i wyzszego estro. nie moze tak byc ze tesc jest duzo mniej niz estro. musi byc rownowaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Nie koniecznie. Kwestia osobnicza, ale jak zbicie kortyzolu nie pomoże to warto spróbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
delikatnie sie poprawia. witaminy to slabe srodki i trzeba czasu zeby zbic nimi estro a podwyzszyc tescia ale moge czekac mi sie nie pali. wole powoli ale dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
mysle ze kortyzol mogl juz spasc i nie ma wielkiego znaczenia choc on zabija tez tescia o ile pamietam i libido
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
skoro u mnie jest wyzsze estro a mniejszy tesc to NAPEWNO nie jest moja norma czytaj niskie libido i poped;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cypio + Susta?

Następny temat

Cykl na masę - APTEKA

WHEY premium