SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

skutki uboczne po wycięciu migdałków

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2590

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10608 Napisanych postów 43059 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
mam problem ...
miesiąc temu miałam zabieg usuwania migdałków, był on konieczny, bo moje migdały były tak przerośnięte, że często się dusiłam nimi, nie wspominając o powracających anginach. Po zabiegu zaczęłam normalnie oddychać (przez nos, bo całe życie oddychałam ustami ;p) no i ogólnie poprawiło się ;p tylko pojawił się problem z uszami ;/ na początki bolały.... a teraz na jedno mało co słysze ;( byłam u lekarza przepisał antybiotyk i krople, ale nic nie pomaga... :( martwie się, że tak mi już zostanie :(:( - miał ktoś z was podobny problem >???? - napiszcie proszę :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kruszenie się włosów

Następny temat

tsh wyniki

Odchudzanie - jak długo mam czekać na efekty? Leksykon suplementacji: Dwuwinian choliny Zawodniczki bikini fitness w seksownej bieliźnie Ania Nawrot absolutną zwyciężczynią Ben Weider Legacy Cup 07-08.10.2017 Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów - WYNIKI Trening gwiazd Hollywood - czy jesteś jedną z nich? Leksykon suplementacji: Gotu Kola Trening redukcyjny - intensywność