SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skurcz/przykórcz?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202


Mam takie coś:

łapią mnie jakby takie skurcze, a raczej określił bym to tak, ajkby mięsien nie chciał się rozciągnąć -czyli ajkby przykurcze

np jak siedzę sobie przy kompie mam ręce sposzczone w dol, na klawiaturę i tak po dluzszym czasie wystarczy że chce wykonać ruch lewą ręką, tożsamy do tego przy rozpietkach, by np po coś sięgnąć, i w tym momencie następuje jakby blokada mięsnia piersiowego, nie chce się on rozciągnąć (rozkurczyć). jak to sobie o tym przypomnę i zrobie ruch delikatnie to problem nie wystepuje, ale gdy ni epamietem o tym i robie ruch gwałtowny, dynamiczny, to aż mnie ściąga do wewn, aż taki prąd mi przechodzi przez lewy mięsień kaltki i widac nawet przez koszulkę jak sie napręza mocno mięsień.

Narazie mam to po lewej stronie tylko, ale wczoraj tak jakby zaczynało się to samo robić po prawej stronie...

Zaczałęm jeśc od wczoraj magnze i aspargin... moze pomoze.

ostatnio jem sporo kofeiny dziennie (600mg) - moze to ona wyplukuje ??


jakoś masowac, rozciagac? statycznie dynamicznie?

!PzdR!


P.S. Jest ort. w tmecie

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-08-08 11:47:40

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Sporo kawy wypłukuje sporo magnezu. Jeśli problem występuje jedynie przy posiedzeniach przy kompie - staraj się siedzieć krócej, lub przynajmniej częściej robić przerwy. Mam podobny problem ale z barkiem. Jak posiedzę dłużej dzieje się podobnie - dlatego robię częściej przerwy i to działa.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Krzykacz dzieki za szybką odpowiedź!,

Zauważyłem, że to sie dzieje wtedy, gdy jestem w jakiejś pozycji dluzszy czas... Przy pisaniu na kompie w sumie tylko palce są aktywne A te okolice, o ktore mi chodzi pozostają w bezruchu. Kiedy chodzę, zajmuję się codziennymi sprawami, pływam, czy jestem na silowni problem nie istnieje. Ale np po przebudzeniu zdazyło mi sie pare razy natknąć na ten "skurcz".

Pobiore troche ten magnez i potas.. zobacze jak sie rozwinie.

Aha i jeszcze jedno, nie wiem czy tak ma kazdy ale jak nacisnę koncem palca gdzieś na klatce. to wlasnie w tym obszarze, gdzie sie "nie chce rozkurczać" nastepuje skurcz

Kumpel moj mowi ze to moze być efektem lekkiej wady postawy, lub słabo rozwinietych pleców w stosunku do klatki...??

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zauważyłem, że to sie dzieje wtedy, gdy jestem w jakiejś pozycji dluzszy czas... - jak pisałem wyżej u Mnie jest podobnie, palce pracują bark nie, co przy dłuższym posiedzeniu skutkuje w/w. Na treningu, jak chodzę, siedzę na sofie/krześle również nie, jedynie jak siedzę przy kompie

Aha i jeszcze jedno, nie wiem czy tak ma kazdy ale jak nacisnę koncem palca gdzieś na klatce. to wlasnie w tym obszarze, gdzie sie "nie chce rozkurczać" nastepuje skurcz
- Ja tak nie mam. A masz stwierdzoną wadę postawy czy słaby stosunek rozwinięcia klatki do pleców?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
nie... naszczęcie

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Porozciągaj statycznie a najlepiej poizometryczną relaksacją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
OK zaczynam dziś...

Kiedy najlepiej sie tak rozciągać??
po treningu??

W nietrenigowe tez moge??

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipomastia czy Ginekomastia, fotki oraz kilka pytan.

Następny temat

Pytanie do kobiet :(

WHEY premium