logo
zamknij zamknij

skrzypienie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3620

0 5 0
napisał(a)
Pprzem83
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4280
od pewnego czasu pojawiło sie u mnie cos takiego jak skrzypienie np w kolanie czasem w nagdarstku , co to moze byc
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
iwi0
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 155
skrzypienie samo w sobie nie jest rzadną dolegliwością.Ale może wskazywac na problemy ze stawami, np wiotkosc stawów, reumatyzm, zespół cieśni nagarstka. Może to tez byc objaw pourazowy. a masz jakies inne dolegliwosci?

życie ma kolor naszej wyobraźni:)

napisał(a)
rulezzz
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3856
przemeczenie. na poczatku strzyka pozniej zaczyna sie bol. wzialem glukozamine i przeszlo. polecam. jezeli jednak nie chcesz to zrob sobie przerwe chwilowa.
napisał(a)
Pprzem83
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4280
czasem to odczuwam w kolanie , nadgarstku, stopie. tył głowy , wydaje mi sie ze to nie od treningu bo jak jestem w ruchu to tego nie mam tylko jak siedze leze to wtedy, nie zawsze to czuc ale to cos takiego jak nie ''naoliwiona czesc'', to mnie nie boli
napisał(a)
rulezzz
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3856
jak lezysz to strzela ci w kolanie??to raczej niemozliwe bo jak lezysz to przeciesz sie nie ruszasz wytlumacz lepiej.xdd ja mialem cos podobnego na poczatku strzykalo, olalem sprawe to strzykanie przerodzilo sie w bol. wzilem glukozamine i przeszlo.
napisał(a)
Pprzem83
Początkujący
moze ktos inny sie wypowie (to cos takiego jakby zgrzyt, skrzypienie bardzo słabo odczuwalne np jak mam nie ruchomo moge a potem lekko ja poruszam to w kolanie cos słychac albo gdzie indziej)
napisał(a)
rulezzz
Początkujący
mialem to samo. jak rano wstalem to tak strzelalo, jakby sie cos lamac mialo. mozesz isc do ortopedy pewnie przepisze cos na odbudowe chrzastki w moim przypadk uwlasnie tak postapil.
napisał(a)
Pprzem83
Początkujący
to nie to............
napisał(a)
malysz666
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 977 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15637
jakies sterydy stosowales?

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

napisał(a)
iwi0
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 155
Pamietaj ze skrzypienie wskazuje na uszkodzenie chrzastki, a jest ona naturalnym amortyzatorem w twoich stawach.Gdy nie spełnia swego zadania, stawy nie mogą działać, bo kości stawu nie przesuwają się względem siebie.
Chrząstka zużywa się z wiekiem, staje sie mniej sprężysta, cieńsza, zmnienia sie płyn stawowy,a to w efekcie daje gorsze przesuwanie sie kości wobec siebie w stawie i słychac trzeszczenie i mozna odczuwac diskomfort, a nawet ból.W dodatku jeśli masz choroby stawów, albo mocno trenujesz lub od kilku lat, moze dochodzic do jej uszkodzeń i szybszej degeneracji.POzostaje cie wybrac sie do lekarza skoro masci nie pomagaja, albo siegnij po leki chomeopatyczne i dbaj o wage bo nadwaga dodatkowo obciązy stawy

życie ma kolor naszej wyobraźni:)

napisał(a)
HIm3k
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 417 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10152
Sorrki,że się wpie** w temat,ale mi też strzela,w łokiu lewym podczas wyciskania itd,a zza głowy jak robie na tika to sie aż boja,że mi się lokiec rozleci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bóle brzucha

Następny temat

ćwieczenia po zabiegu na przepukline...:(

Najbardziej szkodliwe metody treningowe

Czy trening aerobowy szkodzi przyrostom siły, mocy i masy?

Kotleciki z mozzarellą i oliwkami

5 warzyw, które warto dołączyć do diety

Niagen - witamina wspomagająca regenerację

Placki warzywne z mozzarellą

Triathlon, czyli od zera do bohatera. Część II.

Paula Mocior i Piotr Borecki - ocena sylwetki