SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skos siły przez pół roku o 40 kg - możliwe?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Michail z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 340
Jestem prawie poczoątkujący :P wyciskam na ławce 88kg ale musze do wakacji wycisnąć conajmniej 120 kg .Jest to możeliwe bez koksów? Może ktoś zna jakiś dobry trening dla mnie POMOCY !!!!!!!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78
prawie poczatkujacy .... ladny wynik przyznam szczerze ! ciekawe ile wazysz ! co do wycisknaia to looknij sobie na moj temat " Plan na sile w wyciskaniu - ocencie" ja sam chce rowniez poprawic wynik na lawie dlatego looknij jak mi chlopaki doradza!
..... do wakacji 120 - no coz ... Ambitny jestes !!!

sa rozne rewelacyjne programy ale na sucho zrobic 30 kg w pol roku no nie wiem .... mozliwe ze ci poszlo bo zaczales cwiczyc ateraz nastania stagnacja i moze byc ciezko !!!

ale pamietaj : WIARA W SIEBIE CZYNI CUDA !!!!
w tym sporcie podstawa to wyznaczanie sobie celow i dazenie do ich zrealizowania a Tobie detreminacji pewnie nie brakuje!

Życze powodzenia i wytrwalosci !!!! pax
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1293 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7539
120 do wakacji...
hmm...
a po co ci to?
zalozyles sie z kims?

jak jestes poczatkujacy to nie polecam takiego podejscia do sprawy, bo sobie tylko krzywde zrobisz

lee-master : stagnacja nastepuje tylko przy niewlasciwym treningu
np. przy treningu na mase przez pol roku non stop
jak bedziesz przeplatal go z treningiem regeneracyjnym, wszystko powinno byc ok

www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78
Fiacik przyznaje racje !
no tak , wiadomo nie mozna caly czas napierac na maxa np. przez kilka miesiecy ... czasami trzeba wrzucic na luzz !

no wlasnie zapomnialem spytac dlaczeto to konieczne aby wycisnac te 120 kg do wakacji ! Nalezy sobie wyznaczac cele to fakt ale realne - do zrealizowania w danym czasie !

jezeli sobie powidziales ze musisz tyle wycisnac bo tak chcesz to popieram nawet jak by ci nie udalo to i tak cos osiagniesz zapewne !
Bo sila umyslu to PODSTAWA jak mawial Arnold

trzeba byc skoncentrowanym , miec wizje tego co chce sie osiagnac i do tego dazyc ciezka pracą !!!
jesli Ktos trenuje bo trenuje i nie wierzy ze cos z siebie zrobi to tylko strata czasu ! Wiara w sukces to duzy plus!!!

a jesli jest tak jak twierdzi Fiacik ze sie z kims zalozyles ze tyle podniesiesz to wspolczuje! jesli jeszcz e ten zaklad byl o gruby Hajs to proponuje zajrzec do dzialu Doping eheheheh
To oczywiscie zart!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
próbuj, choc ja bym nie byl za cyklami typowo silowymi przy twoim stazu

Zmieniony przez - f***master w dniu 2004-12-09 19:45:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 340
waże 75kg prz 182 cm wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
idz do wrózki

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 340
ja sie z nikim nie założyłem tylko teraz zaczołem inaczej podchodzić do sprawy nie wiem czy mój cel jest realny do osiągniecia ale mam nadzieje że dam rade . szukam pomocy bo nie mam takiego stażu na siłce jak niektórzy z was
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 247 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7785
Jest to mozliwe - ja cos takiego zrobilem w ciagu okolo 5 miechow. Trening codziennie - typowo na mase. Do tego suplementacja oraz mnostwo czasu na regeneracje ( potrafilem spac 16 godzin dziennie :) Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
bedziesz jadł, bedziesz spał, bedziesz rósł, a do wakacji to wyciągniesz 120 - oczywiście jak mash jaja
Ja tesh tak planuje tyle, że ja teraz mam stówe na koncie Powodzenia

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 685 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8020
hahahahahhahaha, trening typowo na mase codziennie?!:D i do tego mnustwo regeneracji... niezle gadasz:] cz 30 kg w 4 miesiace, hmmm , wszystko jest mozliwe:]

zawsze mialem duzego bica choc
robilem pompki! mentos

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile macie w lydce??

Następny temat

Sposob na Bica

WHEY premium