SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skóra po schudnięciu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 33
Witam forumowiczów,mój problem polega na tym, że schudłem 36kg ze 133 na 97 :) Wzrost 192 17 lat waga teraz jest ok tylko skóra...na brzuchu jest tragedia wisi jak worek tak samo ramiona i nogi.Co z tym robić? Chodzę na siłownie od roku do tego codziennie brzuszki 3x po 70 ale skóra ani drgnie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
urozmaicone ćwiczenia na brzuch, kolagen w pastylkach, chociaż to mało da, w ile zrzuciłeś te 36kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 33
10 miesięcy, od 2 utrzymuje wagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
10/36=3,6 kg/4 tyg = 0,9 kg na tydzień. Ciekawe czy tak szło. Pewnie nie, jeżeli wisi skóra. Pokaż foty jak to wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 33
10 miesięcy chudnięcie nie regularne miałem tak, że waga nie spadała w dół itp...fotek nie mam na obecna chwilę jak zrobić, ale no jak siedzę to jest za co złapać,fałda taka,że no tak na cała dłoń, nie ciekawie to wygląda :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
wklej zdjęcie jak to wygląda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak brać kreatynę i w jakich dawkach??

Następny temat

Help !!

Wiecej