SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

silownia czy/i/ sw?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21532
obecnie studiuje i nie mam czasu na codzienne treningii, a chcialbym cwiczyc zarowno na silowni jak i sw, nie wiem czy zdaloby egzamin cos takiego jak 1,5 miesiaca silowni 3xtyg. +kreatyna/stacki (chodzi tylko i wylacznie o robienie sily, masa mnie nie interesuje, bo jest na wystarczajacym poziomie) potem tydzien dla utrwalenia wynikow po skonczeniu sie stacka, tydzien regeneracji (lacznie 2 miesiace) nastepnie przez kolejny miesiac 3xtyg sw + bcaa dla ochrony tego wypracowanego na silce, i powtarzamy caly "cykl" od nowa do usranej smierci (caly czas dodatkowo aeroby)

nie wiem poprostu czy cos takiego ma sens, mowie masy raczej tym nie zbuduje i tez mi na niej nie zalezy chociaz dieta jest byle duzo i bialko xD, czyli rozchodzi sie o to czy ta sila, ktora wypracuje przez te okresy prawie 2-miesieczne na silce nie zleci przez te przerwy miesieczne na sw
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
ale czemu pelargonie??

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie bardzo rozumiem, chesz treniwać np. przez miesiąc tylko silowo a przez kolejny tylko sw?

jeśli tak to jest to totalny absurd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21532
dokladnie tak, tylko silowni wychodziloby z 2 miechy, a sw miesiac i powtorka z rozrywki, absurd nie absurd, nie wiem to sie pytam, przez wakacje jechalem te 5 treningow tygodniowo silka/sw/silka/... itd i przy takim czyms bardzo trudno o przyrost sily (a nawet zanotowalem jej spadek w WL i na barki), wiec pomyslalem co mi szkodzi sprobowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Masz dwa treningi SW w tygodniu tak? To może dorzuć do tego FBW dwa razy w tygodniu tez...i przy odpowiedniej diecie moze coś z tego wyjdzie, nawet jezeli bez rewelacji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wiesz, wszystko zawiera się w proporcjach.
proporcjach tych dwoch treningow, dostosowanego do niego odżywiania, zdolności regeneracyjnej organizmu; oczywiście trzeba temu organizmowi po cieżkich treningach umożliwic takową regeneracje.

powiem,ze lepiej okroić trening siłowy do absolutnego minimum lecz kontynuowac go ciągle niż okresowo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening klatki do sprawdzenia (HSS-100 wzbogacony o MDS)

Następny temat

trening na mase a gra w kosza

WHEY premium