SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siemka.POMÓZCIE NOWEMU

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31
Siemka.Jestem nowy,więc z góry sory jeżeli pomylę się w pisaniu lub trochę to wszystko poplątam.Pisze w sprawie swoich ćwiczeń.Mam 15 lat,3 gim,
ćwiczę od jakiś 3 miesięcy(było trochę przerwy w 1 miesiącu wyjeżdżałem.Więc,tak chciałbym się poradzić jak w rok,tak żeby w liceum dobrze wypaść,
można wyrobić sobie porządna sylwetkę i siłę (bez używania żadnych sterydów)? Jak do tej pory robię trening w domu na swoim sprzęcie,w tym:

I seria

wyciskanie na prostej-30kg15razy
plecy(podnoszenie za głową)-20x10
brzuch,w zwisie nogi do klaty-15x(na drabince nogi do brzucha)
abc 20x10 (od prostych rąk do kąta prostego,czyli ok.do połowy klaty)
machanie hantelkami leżąc-5x10(5kg na jednego hantla)
łydki w siadzie-20x30
brzuch tym razem leząc,czyli podnoszę nogi,aby miały kąt prosty i robie 15x,a potem brzuszki piłkarskie 10x
hantelkami na modlitewniku 5x15(15 razy czyli np.lewa ręką 7razy,a prawą 8)
łydki leżąc na ławeczce 30x10
na skośniej 30x15
stawanie na palcach z obciążeniem 25x10 (ok.2sec)
pompki 15x

II seria

wyciskanie na prostej-35KG<--15razy
plecy(podnoszenie za głową)-20x10
brzuch,w zwisie nogi do klaty-15x(na drabince nogi do brzucha)
abc 20x10 (do kąta prostego do ramion)
machanie hantelkami leżąc-5x10
łydki w siadzie-20x30
brzuch tym razem leząc,czyli podnosze nogi,aby maiły kąt prosty i robie 15x,a potem brzuszki piłkarskie 10x
hantelkami na modlitewniku 5x15
łydki leżąc na ławeczce 30x10
na skośniej 35<--x15
stawanie na palcach z obciążeniem 25x10 (ok.2sec)
pompki 15x

III seria

wyciskanie na prostej-30kg15razy
plecy(podnoszenie za głową)-25<---x10
brzuch,w zwisie nogi do klaty-15x(na drabince nogi do brzucha)
abc 25<----x10 (pełne od prostych rąk do ramion)
machanie hantelkami leżąc-5x10
łydki w siadzie-20x30
brzuch tym razem leząc,czyli podnosze nogi,aby maiły kąt prosty i robie 15x,a potem brzuszki piłkarskie 10x
hantelkami na modlitewniku 5x15
łydki leżąc na ławeczce 30x10
na skośniej 30x15
stawanie na palcach z obciążeniem 25x10 (ok.2sec)
pompki 15x

WSZYSTKIE ĆWICZENIA SĄ napisane według kolejności wykonywania.Również mój problem polega na tym,że od jakiegoś czasu ok.2 tyg. robiąc te ćwiczenia
mało mam przyrostu w łapie,tzn. bez zmian można powiedzieć i mało śie pocę na treningu.Czy dobrze ułozyłem sobie trening,czy nie ? Jak radzicie? będę
wdzięczny za każdą radę. Aha i w 2 miesiącu brałem PROFI WHEY MASH ale tylko 2 torebki po 1kg,ale odstawiłem bo jakoś zmainy nie widziałem ani czułem,
a trochę to kosztuje.Zadawajcie pytania jeśli macie, bo mogłem o czyms zapomnieć itd.sory za orografię...

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 60

Wzrost: 173

Cel treningowy: porządna rzeżba

Staż treningowy na słowni: 3miesiące

Uprawiane inne sporty: piłka nożna,siatkówka,ręczna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): domowa siłownia,ławeczka(wraz z modlitewnikiem oraz częścią do ćwiczeń łydek),sztanga,sztangielki,drabinki.

Dieta: jem sporo białka,ryż,ser biały,płatki musli z kawałkami owoca np.banana na śniadanie.

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: obecnie żadnych
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 482 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1177
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31
serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31
to ktoś pomoże?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31
pomożecie mi ułożyć dwa programy treningu FBW ? do użycia mam warunki domowe,tzn. ławeczka,sztangielki,drabinki. Głownie chciałbym skupić się na ćwiczeniach brzucha,nóg,bica,pleców. proszę o pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4x do oceny

Następny temat

Jaki trening teraz?

WHEY premium