SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

siłownie w poznaniu

temat działu:

Informator WIELKOPOLSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 77810

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 539
orientuje się może ktoś czy działa siłownia olifit na orła białego? maximus na czecha albo rego na bohaterów? bo nie moge znalezx w necie zadnych informacji a szukam czegoś blisko orła białego. fabryka formy odpada bo płacąc ich ceny to mi sie szybko sianko skończy nie chciał bym placic wiecej niz 100zl/mc. narazie do hulka chodze ale to mimo wszystko dla mnie troszke za daleko.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 67475
Orientuję się ktoś, czy na Głogowskiej albo na całym Łazarzu jest jakaś siłownia warta odwiedzenia? Czy jednak lepiej byłoby dojeżdżać trochę dalej i postawić np. na sprawdzone i dobre Platinum?

pzdr
napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 313
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 23
Od 12 grudnia dziala fitnesclub na Podolanach, nazywa sie Fit For Free, duzo miejsca, duzo maszyn i niskie ceny.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 221
Hej. A w okolicach Grunwaldu co polecacie dla początkującego studenta? Tak żeby było do 80 zł/mc (ulgowy) i żeby trener pokazał mi dobrze trening siłowy i rozpisał plan i najlepiej żeby była opieka trenera podczas trwania treningów.
Maximus/Olympic-Fitness/Kalokagatia ?
1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5060
Ktoś się orientuje jak działa TONUS na świerczewie? Jakie godziny jakie sianko?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 22784
Czy to aż takie trudne wpisać w wyszukiwarkę Google zagadnienie które Cię interesuje? jeśli tak to proszę http://www.tonus.pl/ 

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5060
Chodzi mi o tonusa na świercxzewie w Poznniu a nie we wrocku. a o istnieniu google juz kiedys słyszalem jesli chcesz wiedzieć
napisał(a)
Początkujący
Poza tym jesteśmy w temacie "siłownie w poznaniu" wiec rusz trochę głową
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WSB Poznań /AE Poznań

Następny temat

Spotkanie z mistrzem Polski w kulturystyce - MICHAŁEM KRAKOWSKIM --> TESCO

Szwedzka fitness modelka Jelly Devote i jej gorąca transformacja Szwedzka fitness modelka Jelly Devote i jej gorąca transformacja Najpiękniejsze ring girls Najpiękniejsze ring girls Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki Jak zbudować mięśnie? 10 rzeczy które robisz źle! Jak zbudować mięśnie? 10 rzeczy które robisz źle! Chcesz szybciej schudnąć? Jedz ryby! Chcesz szybciej schudnąć? Jedz ryby! Zaburzenia libido i supresja HPTA „na cyklu” Zaburzenia libido i supresja HPTA „na cyklu” BCAA - minimalna skuteczna dawka BCAA - minimalna skuteczna dawka Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie