SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

siłownie w poznaniu

temat działu:

Informator WIELKOPOLSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 79102

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 539
orientuje się może ktoś czy działa siłownia olifit na orła białego? maximus na czecha albo rego na bohaterów? bo nie moge znalezx w necie zadnych informacji a szukam czegoś blisko orła białego. fabryka formy odpada bo płacąc ich ceny to mi sie szybko sianko skończy nie chciał bym placic wiecej niz 100zl/mc. narazie do hulka chodze ale to mimo wszystko dla mnie troszke za daleko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 67475
Orientuję się ktoś, czy na Głogowskiej albo na całym Łazarzu jest jakaś siłownia warta odwiedzenia? Czy jednak lepiej byłoby dojeżdżać trochę dalej i postawić np. na sprawdzone i dobre Platinum?

pzdr
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 313
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 23
Od 12 grudnia dziala fitnesclub na Podolanach, nazywa sie Fit For Free, duzo miejsca, duzo maszyn i niskie ceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 221
Hej. A w okolicach Grunwaldu co polecacie dla początkującego studenta? Tak żeby było do 80 zł/mc (ulgowy) i żeby trener pokazał mi dobrze trening siłowy i rozpisał plan i najlepiej żeby była opieka trenera podczas trwania treningów.
Maximus/Olympic-Fitness/Kalokagatia ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5060
Ktoś się orientuje jak działa TONUS na świerczewie? Jakie godziny jakie sianko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22806
Czy to aż takie trudne wpisać w wyszukiwarkę Google zagadnienie które Cię interesuje? jeśli tak to proszę http://www.tonus.pl/ 

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5060
Chodzi mi o tonusa na świercxzewie w Poznniu a nie we wrocku. a o istnieniu google juz kiedys słyszalem jesli chcesz wiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Poza tym jesteśmy w temacie "siłownie w poznaniu" wiec rusz trochę głową
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WSB Poznań /AE Poznań

Następny temat

Spotkanie z mistrzem Polski w kulturystyce - MICHAŁEM KRAKOWSKIM --> TESCO