SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownia i dyskopatia

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam dyskopatię między L5 a S1 oraz L5 i L4.
Stwierdzone rezonansem magnetycznym.
Lekarz powiedział - operacja.
Miałem dolegliwości:
- silne bóle pleców
- bóle nóg
- rwa kulszowa
- drętwienie stóp
- ból pośladków
itp.

Od 2 lat nie mam dolegliwości poza lekkim sztywnieniem mieśni w okolicach lędźwiowych.
Pływam na windsurfingu, biegam, macham sztangami - wszystko regularnie kilka razy w tygodniu.

Metodą regularnych ćwiczeń pod okiem dobrego rehabilitanta udało sie usunąc wszystkie dolegliwości i uelastycznić kręgosłup.
Cwiczyłem kilak razy dziennie przez jakieś 6 m-cy, potem 1-2 razy dziennie teraz 1x dziennie.
Metoda ćwiczeń dobrana indywidualnie oparta o McKnziego, PNF i Sharll.

Działa naprawdę!

Bardzo dużo czytałem o metodach operacji o efektach, długotrwałosci poprawy itp.
Wg mnie operacja to ostateczność i (sam lekarz to przyznał) w 80% przypadków stan wraca z okresu sprzed operacji lecz w innym miejscu.
Przyczyną uszkodzeń kręgosłupa w przytłaczającej większości przypadków są wady postawy podczas chodzenia, siedzenia, pracy i te wady trzeba usunąć a nie skutek w postaci dyskopatii.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 240 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2422
Hej
Dałbys namiary na tego rehabilitanta,tez mam podobne problemy z kręgosłupem jak Ty...
Pozdrawiam

zawsze pamietaj o technice

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Patrz na daty .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
anonimowi autorzy nie dostają powiadomek na pocztę o zapytaniu w temacie

nie ma raczej szans by odpowiedział

poza tym j/w

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

choroby języka pieczenie

Następny temat

biochemia alat 54.8 u/i jaki to wynik

WHEY premium