SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

siłownia+bieganie dobrze wziacs bcaa??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2234

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 400
Czytałem juz na kilu forach że na regeneracje dobre jest miedzy innymi BCAA. Jak w temacie chodze na siłownie teraz bedzie 5x w tyg.
i do tego biegam co drugi dzień nawet czasami przez godzine. oczywiscie diete mam: wysoko białkową, ale nie jestem pewny czy sama dieta wyrobi z regeneracja i tak zaczełem szukac co mogło by wspomóc regeneracji i wszedzie natykam sie na te BCAA do tego chce kupic jeszcze mono z olimpu MC 1250 no i carbo ale to do uzupełnienia braków w diecie. I jak myslicie BCAA bedzie dobre czy proponujecie cos innego??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 37030
Dieta wpływa na regeneracje, jezeli jednak masz kase to zwlaszcza przy bieganiu suplementacja okolotreningowa BCAA bylaby wskazana. Możesz jeszcze dokupic ZMA/MZB - cynk i magnez i brac przed snem.

http://www.sfd.pl/BCAA__zestawienie-t562232.html 
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17291
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5663 Napisanych postów 138219 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 945341
napisał(a)
Początkujący
a jeszcze takie pytanko mam. Jakie BCAA bedzie najlepsze? czytałem ze bcaa xplode olimpu dobre ale troche kosztuje.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 13469 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 83031
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3369 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11510
Moim zdaniem najlepsze jest BCAA olimp w blistrach. Zazwyczaj na ulotce napisane jest cos powyzej 10 kaps. Ale wystarczy 1 na 10kg masy ciala.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 13469 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 83031
Za drogie jest w stosunku np do w/w.
napisał(a)
Początkujący
jak przyjmowac te bcaa co polecił mi Majkel... tam pisze ze w dni T brac 10 g po treningu a skoro ja np siłownie koncze o 17 i o 19 ide biegac to mam to brac po bieganiu czy po siłowni
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5663 Napisanych postów 138219 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 945341
napisał(a)
Początkujący
dziekuje wszystkim za szybka odpowiedź:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer i Carbo Olimpu, jak brać?

Następny temat

Proszę o porade w sprawie rozpiski ....

Co wyróżnia mistrza, jak zostać mistrzem? Co wyróżnia mistrza, jak zostać mistrzem? Andrina Santoro: wreszcie ma seksowne krągłości o jakich marzyła Andrina Santoro: wreszcie ma seksowne krągłości o jakich marzyła "Neckzilla" Jeff King - niezrealizowany potencjał! "Neckzilla" Jeff King - niezrealizowany potencjał! 6 sposobów na szybki powrót do sił 6 sposobów na szybki powrót do sił Jak poprawić  siłę całego ciała Jak poprawić siłę całego ciała Sterydy zwiększają ryzyko kontuzji Sterydy zwiększają ryzyko kontuzji BCAA obniża zmęczenie podczas treningu BCAA obniża zmęczenie podczas treningu Ile sterydów tak naprawdę biorą kulturyści?! Ile sterydów tak naprawdę biorą kulturyści?!