SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłka,bieganie,basen, sauna-jak rozpisac??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 445 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3583
Witam, po kilku latach pierdzenia w stołek zamierzam się ogarnąć i wrócić na siłkę. Oczywiście na początku będę robił ogólnorozwojówkę przez kilka tygodni, będę ćwiczył w środy, piątki i niedziele ok. 7 rano. Dodatkowo mam możliwość korzystania z sauny i baseny, a poza tym zamierzam biegać w systemie HIT. I teraz zastanawiam się jak to rozpisać, żeby dobrze się zregenerować i nie przetrenować. Co do siłki to nic nie zmienie ze względu na pracę. Biegać zamierzałem wieczorami w dni wolne od siłki, a co do basenu i sauny to sam nie wiem... Robić w te dni co siłka czy wolne??czy może jeszcze jakoś inaczej??

Codzienny terror w drodze do chwały,
bo życie jest zbyt krótkie, aby być małym !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
I tak z nic nierobienia wskakujesz na nadaktywność i po miesiącu max dwóch będziesz miał dość. Wybierz sobie dwie z tych aktywności (sauna to nie aktywność więc nie ma przeciwwskazań, żeby od czasu do czasu się solidnie wypocić) i do dzieła. jak ktoś z marszu chce wejśc na niema wyczynową ilość treningów to szybko kończy mu się zapał z powodu zmęczenia nieprzygotowanego "materiału" jakim w tym wypadku jest organizm.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 445 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3583
jasne zgadza się, tylko zapomniałem dopisać, że ten basen to bardziej do takiego "moczenia się", ponieważ jest dosyć mały a ja za bardzo nie umiem pływać więc raczej przetrenowanie z tego powodu mi nie grozi, a co do sauny jak sam napisałeś nie ma przeciwwskazań. czyli co?? narazie odpuścić sobie hit??

Codzienny terror w drodze do chwały,
bo życie jest zbyt krótkie, aby być małym !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
daj siłownię plus aero na początek. Interwały z czasem. Basen jako wymoczenie się i sauna - bez problemu.

Zmieniony przez - nightingal w dniu 2013-08-20 14:57:58

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 445 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3583
czyli podsumowując: siłka i zaraz po tym np. bieżnia??a sauna i basen w wolne dni czy jak?jak często sauna?

Codzienny terror w drodze do chwały,
bo życie jest zbyt krótkie, aby być małym !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
gamer66
czyli podsumowując: siłka i zaraz po tym np. bieżnia??a sauna i basen w wolne dni czy jak?jak często sauna?


Siłownia i aero - ok. Basen w formie takiego pluskania - to też kiedy chcesz. Co do sauny się nie wypowiadam . Mi wystarcza max raz w miesiącu lub rzadziej - bo nie przepadam.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ktos probowal takiego treningu?

Następny temat

kilka pytań

WHEY premium