SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siła siła siła "potrzebuje siły"

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1997
staż ok. dwa lata (na początku to było różnie)
na klatke 94kg. max.
na biceps 25kg. na jedna ręke
waga 80kg
wzrost 180cm
wiek 17lat

chce poprawic sile przynajmniej o 10 kg w jednym max powtórzeniu na kazdą partie miesni.

plan ciagle ukladam, narazie cwiczę planem na rozbudowę masy.

a to na siłe.

klatka:
1x8powt
2x5powt
2x3powt
1x1powt

(mysle jescze zeby dolozyc ruch negatywny, w moim przypadku bylo by to ok 100kg, wiec doradzcie, czy to dobry pomysl)

na biceps:
2x10
3x8
2x5
2x1.max
(tez mysle o negatywie.)

barki:
2x8
2x5
3x3
2x1 max.
(no i negatywny ruch)

To co napisalem, nie mozna oczywicie nazwac planem. to ogolne wiadomosci o tylko, tych wybranych partiach miesni.
Mam zamiar jeszcze zastosowac taka metode, slyszalem nazwe przeplatanie. czyli: jeden trening twardy, naprawde duzy wysilek, nastepny (na tą partie miesni) mniej intensywny. i tak ponad miesiac. Jak myslicie bedzie cos z tego? bardzo prosze o doradzenie mi nie tylko w poprawie planu, ale moze macie tez jakies wskazowki z wlasnego doswiadczenia. Jesli chodzi o odzywianie, to nie mam typowej diety co do kalori, ale przestrzegam pewnych zasad. Czyli: weglowodany 70% w stosunku do bialka - przed silownia. Po silowni oczywiscie na odwrot. nie najadam się na maxa, staram się nie uzywac cukry, slodyczy. diety nie chcialbym narazie stosowac, bo nie jestem pewien czy dalbym rade, nie zawsze mam na to czas, nie moglbym przestrzegac godzin snu, a takze spozywania posilkow. Bardzo prosze o wszelkie korekty i o wskazówki. z gory dzieki bardzo, naprawde bede wdzieczny

Moje życie to angielski

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 555
to nie jest z Toba az tak zle....cwicz dalej dokladaj caly czas ciezar np po 3-4kg i tak ciwcz i powoi bedzie Ci sila szla.

BUJAĆ TO MY, ALE NIE NAS!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 643
do tego odzywiaj sie dobrze bo bez paliwa miesnie nie pojada

sabbath

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o pomoc. "potrzebuje siły"

Następny temat

pompki - trening regularny

WHEY premium