SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

siła pod sporty walki->plan + cykl

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 985

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10646 Napisanych postów 44154 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
z racji tego że w wakacje będę miał więcej czasu planuje uderzyć mocno
myśle nad 3-4x treningami na macie oraz 2-3 na siłowni
planuje zapodać taki trening na siłowni
A
zarzut siłowy 5x5
wycisk klata płasko 5x5
MC 5x5
ściąganie drążka za karka 3x8
uginanie ramion ze sztangą/francuskie wyciskanie 3x8
B
podrzut siłowy 5x5
wiosło sztangą5x5
przysiad 5x5
wyciskanie na klate hantelek na skosie 3x8
21/pompki na poręczach x3
w każdy dzień osobna mata/siłka,niedziela wolna.
do tego postaram się jeść5x dziennie
planuje również suple.
myślałem o zapodaniu jakiegoś stacka kreatynowego w dni siłowe + 10 g mono w pozostałe.
co sądzicie?
jakieś propozycje supli?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 185 Napisanych postów 11358 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86003
- Zła kolejność ćwiczeń,
- Izolowane ćwiczenia wywal,
- Wszystko w temacie:
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568 
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10646 Napisanych postów 44154 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
podciąganie na drązku jako ćwicz na plecy jest poza moim zasięgiem. nie chce robić przysiadów 2 x w tyg.
co zmienić w kolejności?prócz tego że nogi i mc jako 2
napisał(a)
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 185 Napisanych postów 11358 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86003
rob siady, to najlepsze cwiczenie ogolnorozwojowe.

Drazek z podwyzszenia.
napisał(a)
Ekspert
mam dość zbudowane nogi-1x wystarczy.
nie za bardzo pasuje mi ten plan który tam wrzuciłeś.
próbowałem go modyfikować i wyszło co wyszło- ćw. izolowane to kosmetyczne dodatki pod nabranie rzeźby.
napisał(a)
_Knife_ Moderator
Ekspert
rzezba nie zalezy od dodania lub nie dodatkowych cwiczen, a od diety I aero.

Rob jak chcesz.
napisał(a)
Ekspert
inaczej napisze - wskaż mi złe,błędne rzeczy w tym tren co wrzuciłem -min wspominałeś o kolejności
napisał(a)
Ekspert
proszę moderatora o usunięcie tematu ;) po uzupełnieniu wiedzy i poszerzeniu zagadnienia zakładam nowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak pomniejszyć obwód brzucha aby nie spadły mięśnia.

Następny temat

plan na mase bez liczby serii i powtózeń

Podsumowanie Diamond Cup Warsaw  2018 Podsumowanie Diamond Cup Warsaw 2018 GABA i melatonina - na sen i regeneracje GABA i melatonina - na sen i regeneracje Polędwiczki wieprzowe w sosie pieczarkowym - Take & Go Polędwiczki wieprzowe w sosie pieczarkowym - Take & Go Trening na czczo - fakty i mity Trening na czczo - fakty i mity 20 najbardziej muskularnych aktorów 20 najbardziej muskularnych aktorów Mariusz Tomczuk  w federacji WPF "zostałem w.... jak sz...a" Mariusz Tomczuk w federacji WPF "zostałem w.... jak sz...a" Nie masz pomysłu na trening? Alexia Clark Cię zainspiruje! Nie masz pomysłu na trening? Alexia Clark Cię zainspiruje! 5 powodów kontuzji barków 5 powodów kontuzji barków