SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siła

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 147
jak moge zwiększyc siłę ogólnie mając do dyspozycji dwa ciężarki 10kg regulowane i drążek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Żeby zwiększyć siłę maksymalną musisz stale zwiększać ciężar jaki podnosisz. Czyli tymi hantelkami nie poszalejesz

Nie chodzi Ci przypadkiem o zwiększenie ogólnej sprawności, wytrzymałości siłowej etc ?

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-08-11 20:57:29

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Nie wystarczy. Masz dwa wyjścia drogę łatwiejszą czyli wizyta na siłowni, oraz trudniejsza mianowicie gimnastyka sportowa.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
na zwiększenie siły maksymalnej w domu proponuję lekturę Nagi wojownik. Ewentualnie skazany na trening:zaprawa więzienna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
oczywiście trening na podstawie jednej z tych książek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 86 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622
ja bym proponował dokupić obciążenia ewentualnie, poćwicz pompeczki . SPÓJRZ też na artykuł który gdzieś na forum ktoś wrzucił właśnie na temat pompek jak możesz dobrze sobie nimi zwiększyć siłe i nie tylko trening jest nieco bardziej dla zaawansowanych ale zawsze możesz poszczególne i odpowiednie pompeczki sobie wybrać tu pościk obaczaj sobie bo wcale nie jest powiedziane że musisz siłe zwiększyć tylko tą hantelką https://www.sfd.pl/POMPKI_różne_warianty.-t286599.html 

,,Świat jest zbyt Duży By być małym"

,,Widzą we mnie coś złego, ciekawe po czym widać
Jak stoją gdzieś łobuzy, spojrzenie mnie przenika
Może to dlatego, że latam pewnym krokiem, przecież nie mam wypisane ukaż mnie wyrokiem.... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
jeśli chcesz mieć siłę musisz mieć duze obciązenie
ale...zapewne jesteś początkującym,zaczynającym dopiero zabawę z "cieżarami",wiec póki co treningi stricte siłowe nie są jeszcze dla Ciebie.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 147
takim amatorem to znowu nie jestem ponieważ już ok 7lat cwicze sztuki walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
a co dokładnie ćwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 147
aktualnie kung fu a poprzednio taekwondo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ale to ze ćwiczysz sztuki walki nie ma przełożenia na trening na siłowni.
Owszem,jesteś sprawniejszy od tych co nic z soba nie robią,ale przecież sztuki walki to nie to samo co siłownia. Nie masz wprawy w większości ćwiczeń złożonych jeśli ich nigdy nie robiłeś.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Ćwiczeń w domowych warunkach

Następny temat

Pompki z nogami w górze itd

WHEY premium